Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
undefined Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
Finnish Translators
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Finnish Translator më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Finnish Translators

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg eTranslators
Finnish Translator
$25 për orë
4,9 (3072 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Desource Translation
Finnish Translator
$30 për orë
4,9 (3071 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Worldtranslator
Finnish Translator
$30 për orë
4,9 (2618 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg BRD Global Translations
Finnish Translator
$30 për orë
4,9 (1875 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Benni Translation Service
Finnish Translator
$25 për orë
4,9 (1491 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg BTranslated Professionals
Finnish Translator
$10 për orë
4,9 (730 punë)
Shihni Profilin
Avatari A B M Abu Y.
Finnish Translator
$30 për orë
5,0 (499 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svg TranslatorGurus
Finnish Translator
$15 për orë
4,9 (388 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Finnish Translators
Klientët vlerësojnë Finnish Translators
4.82 nga 5
nga 20718 vlerësime

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Finnish Translator
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
64.3M
64.3M
Përdorues të regjistruar
22.3M
22.3M
Punë të postuara

Si funksionon punësimi i një Finnish Translator

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Finnish Translator të shkëlqyer tani

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Technical Translation Swahili Translator Ukrainian Translator Russian Translator English (US) Translator Tamil Translator Subtitles & Captions Serbian Translator Latin Translator Italian Translator Turkish Translator Bosnian Translator Yoruba Translator Urdu Translator Romanian Translator French Translator Lithuanian Translator Welsh Translator Portuguese (Brazil) Translator Latvian Translator
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.