Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
Grease Monkey Developers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Grease Monkey Developer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Grease Monkey Developers

Avatariverified.svgmonthly-level-four.svg
Roman C.
Grease Monkey Developer
$50 për orë
5,0 (1230 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg
Sandeep C.
Grease Monkey Developer
₹40 për orë
4,9 (917 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgmonthly-level-three.svg
Kishan Lal Y.
Grease Monkey Developer
$25 për orë
4,8 (587 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg
Karan D.
Grease Monkey Developer
₹35 për orë
4,9 (396 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-three.svg
Mykhailo K.
Grease Monkey Developer
$30 për orë
5,0 (382 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-two.svg
Kanwal R.
Grease Monkey Developer
$25 për orë
5,0 (99 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Gopinadh G.
Grease Monkey Developer
$20 për orë
4,9 (81 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Hemant P.
Grease Monkey Developer
$55 për orë
4,9 (33 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Grease Monkey Developers
Klientët vlerësojnë Grease Monkey Developers
4.97 nga 5
from 3 760 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Grease Monkey Developer

Once upon a time, the internet was a one-way street. Content makers and website developers made things for you to see with features only they can dictate.
Even if you knew deep in your heart that there was a better way to do things, there wasn't a venue for you to make it happen or to contribute. Either you stopped visiting a website, or you just stopped complaining about it.
But over a decade ago, Firefox changed that with GreaseMonkey, which lets you, the user, have the power to change the way you browse content, in just the way you want.
Pesky ads, irrelevant friend recommendations, blogs with background music, and even Game of Thrones spoilers could be swept away from the face of the World Wide Web with a simple JavaScript extension.
Nobody knows how to improve user experience better than the users themselves.
If you have an idea that can change everyone's virtual second life, but don't know how to make that happen, then you've come to the right place.
Freelancer.com showcases hundreds of GreaseMonkey developers from all over the globe. With different specializations, backgrounds, and even language proficiencies--whatever the specifications, you're sure to find the right developer that suits your standards.
Posting a project is totally free, fast, and easy. Just fill up a few fields, indicate the necessary skills you're looking for, and within minutes, you can already see interested candidates and compare their proposals and credentials.
Find a freelancer to help you make an extension that can:
Display competitive rates on online shopping websites, and provide links where to buy the same stuff for cheap
Warn people that the news they're reading is satire, a confirmed hoax, or from an unverified source
Protect patients of photosensitive epilepsy by blocking content with flashing lights, or trauma victims by hiding possibly triggering photos from their social media feeds
Automatically credit screen-grabbed pictures to their correct artists and photographers on posts without any citation or source
Or maybe you just really dislike a certain celebrity and wished you could change all their photos to cute baby hedgehogs. You can definitely do that too.
You can do all this and more with the right GreaseMonkey developer. And you can have the job done at the right price. With Freelancer, you can choose to pay on an hourly rate, or for the full project. You can even have the candidate's bid for the lowest possible price.
Everything you need to find the freelancer you know you can trust is all here.
Check out the directory of developers, and see their ratings and read reviews from their previous employers. Find out how much they’ve already earned working on projects with similar skill sets. See the ones that are already online and talk to them directly, to ask them anything that can help you make the right choice.
We’ve made sure that you’re in full control.
So hire a GreaseMonkey Developer on Freelancer.com today, and get started on changing the way we see the Web.
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Grease Monkey Developer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Grease Monkey Developer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Grease Monkey
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.6M
71.6M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

AutoCAD Advance Steel Core PHP Hyperledger Fabric WMS P2P Network Predictive Analytics Genetic Algebra Modelling System Adobe Animate TvOS DEMAT Web Hosting Web API Wrike Ethereum LINQ Highcharts Ubiquiti PencilBlue CMS Chromium Dovecot
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.