Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
Hadoop Consultants
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Hadoop Consultant më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon
Ikona e aftësisë

Çfarë është Hadoop?

Hadoop sales require sound technical knowledge to offer solutions to customers and partners. From managing introductory meeting through to post-sale activities such as upselling, subscription renewals and keeping the customer satisfied.
 
Ikona e përshkrimit të aftësisë

Punësoni a Hadoop Consultant

On Freelancer.com, you can hire a Hadoop Salesperson to manage your introductory meetings, appointment setups to upselling and subscription renewals.
 

Punëso Hadoop Consultants

Avatariverified.svgmonthly-level-four.svg
Minh P.
Hadoop Consultant
$25 për orë
5,0 (1421 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Pixtual Graphics
Hadoop Consultant
₹25 për orë
4,7 (1337 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Bonface K.
Hadoop Consultant
$10 për orë
4,6 (723 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-two.svg
Utkarsh K.
Hadoop Consultant
₹60 për orë
4,9 (543 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-two.svg
Tanuj C.
Hadoop Consultant
$25 për orë
4,7 (503 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg
Nabeel A.
Hadoop Consultant
$25 për orë
5,0 (493 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Poonam K.
Hadoop Consultant
₹20 për orë
4,9 (357 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg
Giovanni E.
Hadoop Consultant
$30 për orë
4,9 (349 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Hadoop Consultants
Klientët vlerësojnë Hadoop Consultants
4.83 nga 5
from 11 263 përshtypjet

Si funksionon punësimi i një Hadoop Consultant

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Hadoop Consultant të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Hadoop
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.7M
71.7M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Data Modeling Moho Facebook API Biostatistics React.js Framework TeamCity Big Data Sales App Development Ext JS Oculus Mobile SDK Dropbox API CircleCI FreeSwitch Lotus Notes Google Apps Scripts Dogecoin Firmware DirectX Twitter API CNC
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.