Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
Supplier Sourcing Experts
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Supplier Sourcing Expert më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Supplier Sourcing Experts

Avatari
Experienced Researcher
Supplier Sourcing Expert
$15 për orë
4,8 (1968 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Md Rakibul H.
Supplier Sourcing Expert
$20 për orë
4,9 (1808 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svg
Murat K.
Supplier Sourcing Expert
$45 për orë
5,0 (1690 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-three.svg
Benni Translation Service
Supplier Sourcing Expert
$25 për orë
4,9 (1507 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Eclick Softwares
Supplier Sourcing Expert
$20 për orë
4,9 (1386 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
STALLIONi NET SOLUTIONS
Supplier Sourcing Expert
$18 për orë
4,8 (944 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-three.svg
Joshua T.
Supplier Sourcing Expert
$10 për orë
4,9 (886 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-four.svg
Khurram Sattar
Supplier Sourcing Expert
$40 për orë
4,8 (875 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Supplier Sourcing Experts
Klientët vlerësojnë Supplier Sourcing Experts
4.82 nga 5
from 35 544 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Supplier Sourcing Expert

Sourcing suppliers is as important as sourcing products. If you are a manufacturer, you'll need suppliers that provide you with high quality raw materials, to enable you to produce good quality products. If you are a seller, you will need suppliers to help your products reach the final market. Supply is a crucial function in any business since an effective supply chain can make or break a product. Supply chain management is a complicated task where cost management is crucial. The higher the cost of the tasks involved in a supply chain, the cost of the end product goes up finally affecting the sales price. Supply chain management is also crucial from a timing perspective too. If the raw materials are not supplied on time, the manufacturing process gets disrupted. Similarly, if the products are not supplied to the whole-sellers and retailers on time, revenue gets affected directly.
Supply chain management, hence is a critical task and needs to be managed efficiently. Employing a full time supply chain manager is expensive and finding an experienced supply chain manager is difficult.
But, there's good news! 
There are many experienced supply chain managers who work as freelancers and render their services to anyone who wants to hire them. Finding them is also surprisingly easy. You just have to visit Freelancer.com, an online platform which has an astonishing 19 million users (and growing!), many of whom are supply chain managers. Since Freelancer.com covers over 247 countries and regions, it is highly likely that many of these freelancers might even belong to your location. You also have the option of hiring a global freelancer belonging to a different country, who can give you access to larger skill set.
You can hire freelancers from the portal for the following services:
Sourcing suppliers for bikes
Sourcing suppliers in the European market
Sourcing supplier twitter followers
Google plus suppliers
Facebook fan suppliers
Sourcing agents
Supplier PVA
Sourcing suppliers in Latvia
And many more!
The best part is that freelancers can be hired on Freelancer.com in matter of minutes!
Simply post a project for FREE and sit back and relax. The freelancers with relevant skill set will start bidding for your project almost instantaneously, giving you ample choice to pick and choose the best one. You can view the previous work done by the freelancers to check the quality of work that they can deliver.
Once you earmark the freelancer you want to work with, you can award the project to the freelancer and the work will start immediately.
If this wasn’t all, there’s more good news for you. You can choose to make payment based on pre-decided milestone which will help in cash flow management and release a milestone only when you are completely satisfied with the work that has been done.
Freelancer.com ensures that you are in total control of your project through a number of facilities available only for YOU.
Don’t wait for tomorrow. Hire a supply sourcing freelancer from Freelancer.com today, and watch your business grow at a scorching pace!
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Supplier Sourcing Expert

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Supplier Sourcing Expert të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Supplier Sourcing
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.7M
71.7M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Patent Invalidity Search Computer Numerical Control Patent Infringement Research Alerting Amazon Computer Aided Manufacturing Process Automation 3D Printing Coordinate-Measuring Machine Patent Landscape CNC Machine Retrofitting Manufacturing Andon Supply Chain Product Design AliExpress Process Validation Product Research Patent Validity Search Buyer Sourcing
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.