Find Jobs
Hire Freelancers
Chat with Ava - Your AI Business Consultant
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
Amazon Web Services Experts
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Amazon Web Services Expert më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Amazon Web Services Experts

Avatari
Akash C.
Amazon Web Services Expert
₹30 për orë
5,0 (45 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Ashok K.
Amazon Web Services Expert
₹30 për orë
5,0 (8 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Hardik S.
Amazon Web Services Expert
₹25 për orë
5,0 (4 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
SATNAM WEBTECH
Amazon Web Services Expert
$5 për orë
4,8 (2644 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg
SERVEROK SOFTWARE
Amazon Web Services Expert
$40 për orë
5,0 (2264 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Narola Infotech
Amazon Web Services Expert
$15 për orë
4,6 (1981 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
DigitalArcanum
Amazon Web Services Expert
$25 për orë
4,9 (1964 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgmonthly-level-three.svg
Ghulam Yaseen L.
Amazon Web Services Expert
$45 për orë
4,9 (1832 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Amazon Web Services Experts
Klientët vlerësojnë Amazon Web Services Experts
4.85 nga 5
from 227 215 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Amazon Web Services Expert

Amazon Web Service, commonly called AWS, is a cloud computing platform. Developed by Amazon.com, it was launched in 2006 to provide online services for websites. It is used to improve the robustness of a system and minimize the impact of any outage that may occur.
Some of the services that are offered through the AWS collection include:
The CloudDrive that allows people to access and upload music, documents, photos and videos from devices that are connected to the web and stream them.
Simple Storage Service which is a low-cost and high-speed service to back-up and archive data.
CloudSearch which allows you to integrate a customized search into other applications.
Elastic Compute Cloud for businesses to run programs and use it like a virtual machine.
Dynamo Database which is known for scalability and low latencies, etc.
An expert at AWS will help you set up your business or website on this platform. By doing so, you will get access to all these features that will not only increase the professionalism of the site but it is also a huge advantage if you ever encounter technical issues.
While you could try to set up your site with Amazon web services on your own, it can be helpful to have an expert help you with it. Not only will you get to know about all the features available to you but you will also find out which ones you could potentially leverage.
It is also a great investment to set up as in the long run, AWS is much cheaper than building a physical server farm. If it is installed properly right from the start, the longer term investment includes the savings of time and money with newfound technical capabilities.
Freelancer.com is the best place to go to if you are looking for an expert in Amazon web services. Thousands of skilled and knowledgeable professionals in this field are waiting for opportunities to do freelance work.
If you want to find the best freelancer for you, visit Freelancer.com and simply post up a project for an expert in Amazon web services along with the exact details of what you are looking for and the range your budget.
Once your project is posted, you will have qualified freelancers applying for the job and you can then shortlist them based on your preferences and even get in touch with them before you decide to hire someone. This makes the whole process simple and convenient for you as well as them.
If you’re looking for a solution to your Amazon Web Services needs or if you are looking to trial a freelancer to see if they can provide the levels of expertise you are looking for, using a platform such as Freelancer.com is a fantastic option. 
Take your business to the next level by ensuring its security and ease of navigability. Simply log onto the Freelancer.com website and search through a bank of talented freelancers who are willing and able to provide their services to you for your project. 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Amazon Web Services Expert

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Amazon Web Services Expert të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Amazon Web Services
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.8M
71.8M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Atmel Prometheus Monitoring Ansys Pipedrive TradeStation Facebook API UNIX Graphical Network Simulator-3 D3.js Ionic Framework Google Earth Linkedin JSP Computer Security SSL Google Cardboard Alacra Geofencing Twago Cassandra
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.