Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
Apache Solr Developers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Apache Solr Developer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Apache Solr Developers

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Pragti O.
Apache Solr Developer
$40 për orë
4,9 (452 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Sumit M.
Apache Solr Developer
₹15 për orë
5,0 (192 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-three.svg
iβΛPI
Apache Solr Developer
$20 për orë
4,9 (184 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
AIS Technolabs Pvt Ltd
Apache Solr Developer
$25 për orë
4,8 (160 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Alessandro M.
Apache Solr Developer
$25 për orë
4,8 (156 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Nand K.
Apache Solr Developer
$20 për orë
4,9 (137 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-four.svg
Adeel A.
Apache Solr Developer
$30 për orë
5,0 (129 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Taavi M.
Apache Solr Developer
$25 për orë
5,0 (121 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Apache Solr Developers
Klientët vlerësojnë Apache Solr Developers
4.84 nga 5
from 2 943 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Apache Solr Developer

The internet has become a core function of many businesses in the world of all shapes, sizes and locations. Many companies nowadays have a strong online presence even beyond social media and thus require their own servers to serve their online needs, whether it’s for web hosting, websites, email clients and or something else entirely. Most businesses either rent servers from a company specializing in that, or they buy their own hardware and set up servers in either their main headquarters or in a dedicated data center.
Apache HTTP Server (Apache for short) has been the single most popular web server software for the last 2 decades. Its release came in 1995 and it has since then evolved into the go-to software that it is today. Any server-side developer with professional experience is versed in Apache at some level, otherwise they wouldn’t be able to do their job very effectively. Getting an Apache Developer on the team can be crucial to any company, especially start up companies in the technology sectors, where web-based business is the main source of revenue. Freelancer.com will put you in touch with up to 19 million and more Freelancers looking for project-based work. Thousands of them will have expertise in Apache Development, so for you it becomes a matter of choosing the right one.
Using Freelancer.com’s website you’re in complete control. Within five minutes of posting your Apache-based project, you can have some of the industry’s top talent bidding to take it and work on it with you or your team. You get to choose whether you’d prefer to work with someone abroad or someone locally, as well as what kind of industry background and experience they have to offer you. From seasoned veterans in the IT industry to young and creative developers, you’ll be the one to decide after having a look at their portfolio of previous work done for other clients.
Freelancer prides itself on being uncomplicated, straightforward and easy to use. Making an account is easy and takes virtually no time at all. You set up your account and then post a project, identifying as much about the project as possible - from the kind of skills needed to the expected timeframe and deliverable output. Once those parameters are set, set a range of prices you’re willing to pay to the freelancers and the bidding process will start.
When you have your ideal freelancer picked, you can set the terms of payment and even avail of our inhouse milestone system. This allows you to set certain milestones the freelancer needs to meet before receiving part of his payment, allowing you to control and monitor the progress while motivating the freelancer to get his work done quickly and successfully in order to get paid.
So, what are you waiting for? Take the leap and sign up now to be part of Freelancer.com’s vast and still growing network to revolutionize the way you staff your projects and add value to your HR portfolio. Find the perfect Apache Solr expert for your project! 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Apache Solr Developer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Apache Solr Developer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Apache Solr
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.6M
71.6M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

K2 PayPal API Business Intelligence Plutus cURL Nuxt.JS Segment Automation Codeless Program Software Testing ADO.NET Google Plus HyperMesh D3.js Metamask ABAP List Viewer (ALV) HeyGen Handlebars.js Website Analytics Jamf OpenSSL
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.