Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
Blackberry Developers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Blackberry Developer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Blackberry Developers

Avatari Urban Web Technologies
Blackberry Developer
$15 për orë
4,9 (906 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg ESolz Technologies
Blackberry Developer
$18 për orë
4,8 (693 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg OpenSource Technologies
Blackberry Developer
$20 për orë
5,0 (555 punë)
Shihni Profilin
Avatari Harsh Vardhan J.
Blackberry Developer
$20 për orë
4,9 (434 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgannual-level-three.svg Teknowledge Mobile
Blackberry Developer
$30 për orë
4,9 (312 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Techno Exponent
Blackberry Developer
$35 për orë
4,9 (310 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg babysoftS
Blackberry Developer
$22 për orë
5,0 (290 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Seem Coders Tecnologia
Blackberry Developer
$20 për orë
4,8 (264 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Blackberry Developers
Klientët vlerësojnë Blackberry Developers
4.95 nga 5
from 8 065 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Blackberry Developer

Blackberry offers security in smartphones and enterprise software solutions and provides IT solutions for soft and hardware This has made Blackberry Specialists a much sought after asset to any company with high IT usage and demands.
Not only will a Blackberry Specialist have the right knowledge to fix all related issues but they will also have the technical know-how to solve all other IT-related problems. Several companies have learnt the hard way that while a Blackberry specialist can solve other SmartPhone related problems, other SmartPhone specialists will most likely not be able to solve Blackberry issues. To avoid this, it is best you hire a Blackberry specialist from the early stages.
Duties of a Blackberry Specialist
Providing technical support for Blackberry and other IT related issues.Providing specialist work for Blackberry devices, iphones and Android phones plus all other smartphonesWorking closely with cellular phone service providersDeep knowledge of wireless devices to ensure high performance and security standards are strictly adhered toProduct development and TestingAn expert at Mobile Device Development
Essentials to look out for when hiring a Blackberry Specialist:
Over 5 years experience in the positions of Telecommunications, Wireless Specialist.Experience with Computer HardwareCustomer Care SpecialistCisco Certificate Network Wireless Specialist Associate (CCNA)Database AdministratorAn Information Technology graduateA Computer or Mass Media graduate.A Computer Hardware specialist
Hiring a freelance Blackberry expert via Freelancer offers a wide range of benefits to employers and can often be a lower rate than traditional experts who are employed on a full time basis.
If you’re looking for a solution for your Blackberry needs or if you are looking to trial a freelancer to see if they provide the levels of expertise you are looking for, using a platform such as Freelancer.com is a fantastic option.
Simply log onto the Freelancer.com website and search through a bank of talented freelancers who are willing and able to provide their services to you for your project. Post your project on freelancer.com.
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Blackberry Developer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Blackberry Developer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Blackberry
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
66.9M
66.9M
Përdorues të regjistruar
22.7M
22.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Symbian App Usability Analysis Metro Android Samsung Amazon Kindle Geolocation iPad J2ME WebOS Mobile App Development Kotlin Appcelerator Titanium Salesforce Lightning Virtualization App Store Optimization Windows Mobile Nokia Amazon Fire Windows Phone
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.