Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
C# Programmers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso C# Programmer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso C# Programmers

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Seabit Media
C# Programmer
$30 për orë
4,9 (6112 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Ivan V.
C# Programmer
$32 për orë
4,9 (3508 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Narola Infotech
C# Programmer
$15 për orë
4,6 (1978 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
DigitalArcanum
C# Programmer
$25 për orë
4,9 (1963 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Silvyster A.
C# Programmer
$30 për orë
4,9 (1932 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Future designs
C# Programmer
$20 për orë
4,9 (1854 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg
Imara Software Solutions
C# Programmer
$35 për orë
4,9 (1662 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-three.svg
Tamilselvi V.
C# Programmer
$15 për orë
5,0 (1649 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë C# Programmers
Klientët vlerësojnë C# Programmers
4.85 nga 5
from 235 231 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë C# Programmer

Developed by Microsoft within their .NET framework, C# is a simple, general purpose programming language intended for use in creating software components. Originally referred to internally by Microsoft employees as ‘COOL’, an acronym for ‘C-Like, Object Oriented Language’, the name was later changed (due to trademark concerns) in July 2000 to C#, coinciding with the announcement of .NET. The most recent version of C#, Version 6, was released in July 2015.
The programming language is considered a multi-paradigm language courtesy of its support for object-oriented and interactive paradigms, alongside functional programming. The programming language borrows key concepts from several other languages, most notably Java.
C# is used to program via the .NET framework, and while C# can be written in any text editor, developers typically leverage an Integrated Development Environment such as Microsoft's flagship Visual Studio, an advanced product with several editions.  
C# advocates for engineering principles including strong type checking, automated garbage collection, bounds checking, and detection of uninitialized variables. Although applications designed with C# and. NET typically deliver economical memory and processing capacity; software robustness, resilience, and programmer efficiency are considered imperative. With C# sophisticated or advanced tasks can be achieved with a relatively minimal amount of coding.
Applications for hosted or embedded systems can be successfully written and created using C# for highly developed and sophisticated operating systems, through to smaller less complex environments with dedicated functions.
The C# syntax is comparable to other C-style languages. Similarities include the use of semicolons to end statements, brackets to group statements, statements grouped into methods, methods organized into classes, and finally classes into namespaces. There are many distinguishing features between C# and other C-based languages, most notably in the way C# compiles. C# provides greater support, restricting expressions within certain constructions, eliminating mistakes and poor coding practice.
Are you in search of a skilled programmer coherent in the language of C# with a strong background in Microsoft .NET framework? Hiring a freelancer is a quick and easy way to commission an expert C# programmer for your business.
Increasingly businesses are turning to freelancers to deliver a range of simple or complex programming assignments. The remote, flexible working arrangement freelancers present, alongside their diverse skill sets and availability, allows companies to select programmers with skills that perfectly match a particular project.
Freelancer.com is a global marketplace, connecting freelancers with entrepreneurs. Review hundreds of highly regarded programmers qualified and fluent in C# and related programming languages. Freelancers are available in a multitude of time zones, enabling your project to rumble along 24/7, even while you sleep, drastically reducing time to market. Freelancer.com also provides the ability to monitor previous work performance through honest feedback or testimonials posted directly alongside individual profiles.
You can browse through the extensive range of active freelancers and hire them directly from their profiles, or post a project (with a detailed description), and choose the best person for your programming job. Don't wait! Find the perfect freelance programmer for your project today on Freelancer.com. 
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një C# Programmer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një C# Programmer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e C# Programming
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.6M
71.6M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

AC3 Augmented Reality CSS3 Chef Configuration Management Meta Pixel Unity 3D Terraform MicroStrategy ABAP List Viewer (ALV) Corel Draw Stable Diffusion OpenGL Gamification TradeStation Creo Vulkan Smart Contracts .NET Core Web API Android App Development Swift
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.