Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
Cooking Experts
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Cooking Expert më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Cooking Experts

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Shameel
Cooking Expert
$20 për orë
4,8 (1720 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg Archtech Design
Cooking Expert
$15 për orë
4,9 (1096 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg eDATAEXPERT
Cooking Expert
$6 për orë
4,9 (951 punë)
Shihni Profilin
Avatari Urban Web Technologies
Cooking Expert
$15 për orë
4,9 (906 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg Zohaab I.
Cooking Expert
£20 për orë
4,8 (830 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Noel R.
Cooking Expert
$15 për orë
4,7 (756 punë)
Shihni Profilin
Avatari Diana
Cooking Expert
$25 për orë
5,0 (752 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-four.svg Shamsul I.
Cooking Expert
$20 për orë
4,9 (729 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Cooking Experts
Klientët vlerësojnë Cooking Experts
4.91 nga 5
from 19 273 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Cooking Expert

Since ancient Egyptian times in 1600 BC, recipes and the depicting of food have been created and saved for future use. A timeless process for collecting and sharing instructions for culinary dishes, recipes are a popular way to explore new cultures and signature dishes from a particular culinary area such as French, Italian or Japanese cuisine.
With the introduction of the printing press in the 16th and 17th centuries, there was an influx in the number of books that focused on how to manage a household, cooking and food preparation.
By the 17th century, cooking was considered an art form and there was a trend towards sharing and publishing the recipes of cooks and chefs who had skills that were in demand across the country and the world.
A recipe usually consists of the following components:
The name of the dish and possibly the region the dish comes from and any background to the dishTime to prepare the dishThe required ingredients including measurements for each itemEquipment required to make the dishSteps and techniques for preparing the dishA photograph of the finished dish
Often, recipe writers add variations and tips for making the recipe more unique based on taste and season. If you’re looking to get a recipe created by an expert or you need a recipe book created, engaging a freelance recipe writer is a simple way to create the perfect recipe book for your needs.
Whether you are creating a book on dessert, cuisine from a certain culture, sauces, paleo dishes, vegetarian dishes or books focused on particular meats, a cooking recipe expert can help create the book for you to your exact specifications. Recipes can be created to suit beginners right through to accomplished chefs and are specially created to present a dish that is noteworthy and filled with delectable flavors.
Whether you’re looking to created a printed cookbook, an eBook or online recipes for your website, consider engaging a freelancer cooking and recipe expert from freelancer.com.
Log onto Freelancer.com today and view the extensive list of cooking recipe writers who are ready and available to create recipes for your book or website. Recipe writers can share their feedback and experience ahead of employers awarding freelancer work to individuals, so you can be assured of quality work from your freelancer.com employee.
Finding a recipe writer is easy and fast with Freelancer.com. Log on today and explore the freelance possibilities.
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Cooking Expert

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Cooking Expert të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Cooking & Recipes
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
66.9M
66.9M
Përdorues të regjistruar
22.7M
22.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Embroidery Landscaping Field Technical Support Sewing CCTV Tiling House Cleaning Sculpture Welding Gardening Appliance Repair Gas Fitting Interiors Equipment Rental Yard Work & Removal Physical Fitness Training Extensions & Additions Flyscreen Installation Fire Fighting Alzheimers Care
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.