Find Jobs
Hire Freelancers

Punëso ekspert
PLC & SCADA Programmers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso PLC & SCADA Programmer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso PLC & SCADA Programmers

Avatariverified.svg
Sandeep C.
PLC & SCADA Programmer
₹40 për orë
4,9 (900 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Muhammad A.
PLC & SCADA Programmer
$50 për orë
4,9 (567 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Raja Ahmad Ayaz N.
PLC & SCADA Programmer
$40 për orë
5,0 (379 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg
Live Experts ®
PLC & SCADA Programmer
$50 për orë
4,9 (328 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg
Ahmed Z.
PLC & SCADA Programmer
$25 për orë
4,9 (232 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgmonthly-level-three.svg
CladeSwift Inc
PLC & SCADA Programmer
$20 për orë
4,7 (227 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Hassan S.
PLC & SCADA Programmer
$30 për orë
4,9 (221 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgmonthly-level-three.svg
Collins M.
PLC & SCADA Programmer
$50 për orë
4,7 (148 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë PLC & SCADA Programmers
Klientët vlerësojnë PLC & SCADA Programmers
4.82 nga 5
from 9 659 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë PLC & SCADA Programmer

Programmable Logic Controllers (PLC) and Supervisory Control and Data Acquisition (SCADA) are systems that control industrial controls and processes that are electro-magnetic.
Programmable Logic Controllers (PLC) help to ensure that there is an increase in productivity and an improvement in safety systems in a working environment. It ensures that both raw materials and energy are used efficiently. Thanks to this, you can count on saving time, money and manpower and provide a better quality end product.
On the other hand, Supervisory Control and Data Acquisition (SCADA) can remotely or centrally control operations like relays and pumps whilst sending information to a site that is centrally located in case of leakage issues. PLC and SCADA make for an efficient and reliable system that is commonly used in a variety of industries including nuclear energy plants, robotics, automation industries, power distribution plants, automatic parking systems and more.
Are you looking to hire a Programmable Logic Controller (PLC) or Supervisory Control and Data Acquisition (SCADA) expert for your next project? Not too sure where to start? Have you considered searching for an expert via Freelancer.com? When you sign up to Freelancer.com, you can simply post a project detailing the information and expertise you require and be matched to a suitable expert appropriate for your job. 
What exactly are the advantages of hiring a Programmable Logic Controller (PLC) or Supervisory Control and Data Acquisition (SCADA) expert? 
An expert has the necessary knowledge and skill required to require complete this challenging task
A professional moves at a fast pace and works according to your requirements
The job done will be professional with minimal or no errors
Gain expert advice for future projects and a point of call
Hiring a freelance expert gives you the flexibility of choosing someone who will be great for a single or long term project. If you are thinking of finding a freelancer, the best place to start looking is Freelancer.com. Hiring a freelance expert via Freelancer offers a wide range of benefits to employers and can often be a lower rate than traditional experts who are employed on a full-time basis.
When you post your project on this site, it is important to provide a detailed description of exactly what you want so that it attracts the right professionals. It also allows bidders to give you a more accurate quote. You’ll be amazed at the pool of talented individuals that offer their services through Freelancer.com.  
If you’re looking for a solution for your Programmable Logic Controllers (PLC) or Supervisory Control and Data Acquisition (SCADA) needs or if you are looking to trial a freelancer to see if they provide the levels of expertise you are looking for, using a platform such as Freelancer.com is a fantastic option.
Simply log onto the Freelancer.com website and search through a bank of talented freelancers who are willing and able to provide their services to you for your project. Post a project on freelancer.com today.
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një PLC & SCADA Programmer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një PLC & SCADA Programmer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e PLC & SCADA
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
69.1M
69.1M
Përdorues të regjistruar
23.1M
23.1M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Siemens NX Mixing Engineering Product End of Life (EOL) Graphical User Interface (GUI) Heat Load Calculation Electrical Engineering Radio Frequency Engineering Engineering Anthropology Alchemist Finite Element Analysis AAUS Scientific Diver Apple MFI Video Hardware Robotics and Cognitive Automation Aircraft Systems Power Converters Genealogy Computational Fluid Dynamics Arduino
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.