Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
School Tutors
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso School Tutor më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon
Ikona e aftësisë

Çfarë është Education & Tutoring?

Education can be essential to expanding the social perspective of children, and can be integral to growing as an adult and understanding different cultures and customs.
Ikona e përshkrimit të aftësisë

Punësoni School Tutors

Freelancer.com has many school tutors simply waiting to consult with you for free, no matter what subject you are having trouble with. Visit the website today and find one!

Punëso School Tutors

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg colorgraphicz
School Tutor
$10 për orë
4,8 (5189 punë)
Shihni Profilin
Avatari Experienced Researcher
School Tutor
$15 për orë
4,8 (1961 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-four.svg All solutions
School Tutor
$10 për orë
4,8 (1877 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg Rashid Q.
School Tutor
$30 për orë
4,8 (1811 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-four.svg Mercy W.
School Tutor
$20 për orë
4,9 (1557 punë)
Shihni Profilin
Avatari Mohammed S.
School Tutor
₹10 për orë
4,6 (1516 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-four.svg David M.
School Tutor
$40 për orë
4,8 (1505 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg Mark H.
School Tutor
$30 për orë
5,0 (1458 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë School Tutors
Klientët vlerësojnë School Tutors
4.88 nga 5
from 87 723 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë School Tutor

In the fast-paced and highly competitive world of today, the academic scene has not been as high-stakes as it had been on the demands for higher standards of education as it is now. Each field is pushing the horizon on knowledge and discovery, and there is now far more to learning than just reading a book.
As schools are pushing to offer more comprehensive curriculums to better equip learners with the essential skills and know-how, students are now made to take tougher classes at younger ages, and to go through each course at a faster pace. Likewise, teachers are working to build immersive learning experiences for their students, while being able to meet these demands as well.
A burden like this does not have to be shouldered alone. At Freelancer.com, your education and tutoring needs can be answered easily with our wide selection of educators from around the globe.
With a network of over six hundred tutors and educators, and counting, you can easily connect with the right one and get help with:
Structuring lessons and building comprehensive and engaging educational content and teaching materialsWriting academic papers, completing research projects, proofreading essaysFortifying your fundamentals in mathematics, sciences, languages, writing, history, and other classes with custom-fit one-on-one classes in a teaching style that you are best suited toTaking advanced classes, or training for academic competitionsLearning something new from someone who knows it best, like a language from its native speaker located across the world
Tutors are the educators outside of school, and can provide the extra push for any student to go beyond, or a gentle nudge to the right direction. What may seem too fast or too condensed to be discussed in a single lecture in the classroom, a tutor may be able to better expound on, and concepts much easier to explore outside of the constraints of a school schedule.
Because Freelancer.com wants to give you the tutors you can't get anywhere else, our educators aren't constrained to those who only teach by profession. You can learn straight from the experts of their own field. Hire engineers, statisticians, historians, psychologists, software developers, and many others from our vast selection that can wholly enrich your learning experience with their knowledge from the field.
Finding the tutor best fit for you or your students' needs is made much easier, as you can immediately talk to your top picks online as soon as you see one you like. It is absolutely free to post a project, and it will be immediately seen by those who match your specifications.
Compare and contrast from the choices, and pick the best tutors for the best prices.
Whether you need help keeping up, or you need the extra boost to stay on top of the game, or you're just interested in taking the learning experience outside of the classroom, you are sure to find a tutor that fits the teaching style you need, and that caters to the way you want to learn. Hire one of our many Education and Tutoring experts on Freelancer.com today, and start building a customizable classroom with teachers that are tailor fit just for you.
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një School Tutor

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një School Tutor të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Education & Tutoring
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
66.8M
66.8M
Përdorues të regjistruar
22.7M
22.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

EBS Finance Science Teachers Legal Consultation Compensation and Benefits Reading Tutors Mcat Tutors Real Estate Reading And Writing Tutors Sat Tutors Executive Coaching Math Teachers Tax English Teachers Sarbanes-Oxley (SOX) Gre Tutors Accounting Annual Report Design Chemistry Tutors Employment Law Learning Consultants
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.