Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
Sencha / YahooUI Developers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Sencha / YahooUI Developer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Sencha / YahooUI Developers

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Sameh A.
Sencha / YahooUI Developer
$30 për orë
5,0 (793 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Dream Solutions
Sencha / YahooUI Developer
$35 për orë
5,0 (398 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Jojo A.
Sencha / YahooUI Developer
$20 për orë
4,7 (176 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
AIS Technolabs Pvt Ltd
Sencha / YahooUI Developer
$25 për orë
4,8 (160 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Abraham L.
Sencha / YahooUI Developer
$100 për orë
5,0 (116 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Diego Fernando P.
Sencha / YahooUI Developer
$20 për orë
4,9 (48 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Tariqul I. T.
Sencha / YahooUI Developer
$65 për orë
5,0 (41 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Malvin D.
Sencha / YahooUI Developer
$15 për orë
5,0 (40 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Sencha / YahooUI Developers
Klientët vlerësojnë Sencha / YahooUI Developers
4.98 nga 5
from 1 952 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Sencha / YahooUI Developer

At the beginning of the century, the situation of web development looked totally different from what it is now. Most desktop computers used Internet Explorer 6.0 and the first of versions of Firefox and Safari were coming into light. Internet connections were pretty slow, the websites were basic and not many people thought about creating interactive web applications. HTML 5, Google Chrome and iPhone was nowhere on the scene. With the introduction of JavaScript libraries like prototype and jQuery around 2006, web developers started to embrace JavaScript for more than simple web form validation and image rollovers.
The Yahoo User Interface or YUI was conceived in 2005 and was not for the public in the year 2006. Naturally, YUI became popular pretty quickly since the name Yahoo was attached to it. Moreover, it was the first JavaScript widget library which gave developers the power to make customized widgets that worked consistently across various types of browsers. This allowed web applications to duplicate many of the functionality of the native desktop applications.
If you are a programmer who needs an extra hand with using YUI, we suggest you to look online and higher freelancers for your needs.
If you’re wondering where to hire freelancers from, well good news, you don’t need to go anywhere. All you need to do is log on to Freelancer.com and post a project, giving the details of the requirement that you have and the cost within which you can afford to hire a freelancer. Posting a project is entirely free of cost and takes only a few minutes. Once the project is posted, the freelancers having the required expertise and interested to work on your project apply for it giving their pitch to help you make a decision and the price at which they are ready to render their services. You can interact with the freelancers yourself through the Freelancer.com chat system and decide which freelancer suffices your requirement and can be hired to give your work a professional finish. You can check the rating of the freelancer, the rehire rate and feedback left by previous employer to understand the quality of the freelancer you plan to hire. Once you decide on the freelancer you want to work with, all you need to do is assign the project to him and just relax.
The freelancer will take over from there, work on your project, give delivery to you as per the decided timelines and will re-do or rework as many times as you want. You only need to release payments when you are 100% satisfied with the product delivered to you.
With Freelancer.com, you are in total control of your project. You can interact with your freelancer whenever you want through the website and the Freelancer.com mobile app. If you need any help, feel free to contact the Freelancer.com team.
It is one thing to read about it, another thing to experience it yourself. Post a project today to see how easy it is!
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Sencha / YahooUI Developer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Sencha / YahooUI Developer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Sencha / YahooUI
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.7M
71.7M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

TestStand IMAP Reason CUDA Boost Snapchat Certified Information Systems Security Professional (CISSP) Magento 2 Soldering VertexFX Relux Version Control Git AI Development NoSQL Script Install HomeKit Electron JS PostgreSQL DNS Ext JS
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.