Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
Smarty PHP Developers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Smarty PHP Developer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Smarty PHP Developers

Avataripreferred-freelancer-v2.svg
Murat K.
Smarty PHP Developer
$45 për orë
5,0 (1689 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg
RS Software
Smarty PHP Developer
$30 për orë
4,7 (1622 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-four.svg
Sreeraj V.
Smarty PHP Developer
₹50 për orë
5,0 (1343 punë)
Shihni Profilin
Avatari
ConsultCoder LLC
Smarty PHP Developer
$20 për orë
4,7 (1340 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg
Inflexi Technologies
Smarty PHP Developer
$15 për orë
5,0 (1202 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-four.svg
Archtech Design
Smarty PHP Developer
$15 për orë
4,9 (1112 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Russell J.
Smarty PHP Developer
$50 për orë
5,0 (943 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Shahid K.
Smarty PHP Developer
$20 për orë
5,0 (882 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Smarty PHP Developers
Klientët vlerësojnë Smarty PHP Developers
4.89 nga 5
from 58 616 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Smarty PHP Developer

Smarty is a template system which is written to complement PHP; it is essentially a vehicle for partitioning sections of a website. PHP is a recursive acronym for Hypertext Preprocessor. It is an open source scripting language particularly used in web development. Smarty is a template engine for PHP and provides the ability for a front end of a website to change independently of the back-end.
Some of Smarty’s features include:
Fast to use
It is efficient; PHP takes the weight of the work
You can generate customized tasks and modifiers
You can configure the template to meet your organizational requirements
The sentence structure can be as complicated or as simple as you choose
There are no restrictions on sections
You can embed PHP code centrally into template files
Cache support
Customized functions for cache services
Smarty is becoming increasingly common because its benefits of use include:
A program to complement PHP
A Smarty template on the frontend of a web page and a PHP template on the backend allows streamlining of processes.
Fast and simple maintenance
Free
Open source
Secure
Provides flexibility for unique development 
Comprehensive syntax
Smarty PHP is rapidly becoming one of the most popular tools used in web development. Even if you don’t have the skills and experience required to use Smarty you can register your project with Freelancer.com to take advantage of those that do.
Freelancer.com will give you access to a community of individuals who have specific experience and qualifications in using Smarty PHP as a method of template web page development. Once you have posted your project, they will bid on it, and you can view their extensive range of skills. You can then choose the professional whose Smarty knowledge best suits your project requirements to carry out your task.  
A freelancer with specialized skills in Smarty PHP found on Freelancer.com will be able to complete your project from their home-office or a remote location simply by granting them remote access to the systems that they need. This means that they can complete your project with minimum disruption to your company or existing workforce.
Using a Smarty PHP professional chosen from the Freelancer.com community will mean that you only pay based on their output. This avoids any ongoing recruitment or employment costs and ensures you can be strict with your budgetary requirements from the outset.
Sign up to Freelancer.com today to have a Smarty PHP professional bid on your project and choose someone whose skill set best fits your exact project requirements.

 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Smarty PHP Developer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Smarty PHP Developer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Smarty PHP
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.6M
71.6M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Payment Gateway Integration HFT Photoshop Coding Nuxt.JS Apache phpMyAdmin Rebranding GeoServer Scrum Development OpenAI Offline Conversion Facebook API Integration OSCommerce Juniper OpenVPN ADF / Oracle ADF Mac OS Map Reduce Microsoft Azure FLANN GameMaker
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.