Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
Valuation & Appraisal Valuers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Valuation & Appraisal Valuer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Valuation & Appraisal Valuers

Avatariannual-level-two.svg Tze Leung C.
Valuation & Appraisal Valuer
$30 për orë
5,0 (652 punë)
Shihni Profilin
Avatari Omnia Mohamed Farid K.
Valuation & Appraisal Valuer
$20 për orë
4,7 (550 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg Peter A.
Valuation & Appraisal Valuer
$50 për orë
4,9 (379 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg Himani A.
Valuation & Appraisal Valuer
$50 për orë
4,8 (376 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgannual-level-four.svg Madhur N Agrawal
Valuation & Appraisal Valuer
$51 për orë
4,9 (297 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-two.svg Priyal M.
Valuation & Appraisal Valuer
$50 për orë
5,0 (281 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Sanjib Kumar S.
Valuation & Appraisal Valuer
₹35 për orë
4,8 (273 punë)
Shihni Profilin
Avatari Jyoti L.
Valuation & Appraisal Valuer
₹15 për orë
4,7 (238 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Valuation & Appraisal Valuers
Klientët vlerësojnë Valuation & Appraisal Valuers
4.84 nga 5
from 5 733 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Valuation & Appraisal Valuer

Appraisal and valuation refers to the practice of developing an opinion of the value of some piece of property, usually its market value. Sometimes you may need expert help for the appraisal/valuation of real estate, objects or other items of property. If you need such help then you can obtain help from talented freelancers who can help in expert valuation and appraisal. Start by posting your valuation and appraisal job today.
Freelancer gives you access to thousands of freelance valuation & appraisal experts, valuators and appraisers from all over the world who are qualified, professional and experts in valuation & appraisal. Post your project for valuation & appraisal and connect with those experts.
Freelance valuation & appraisal Experts can help you with:
Performance Appraisal ProjectAppraisal Auto Accept SoftwareStock Valuation SoftwareWebsite Valuation Script
Valuation & appraisal projects start at $30 with the average project completing for $200 depending on the size and nature of your work. Start by posting your valuation & appraisal job today and hire the top appraisal and valuation experts on Freelancer.
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Valuation & Appraisal Valuer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Valuation & Appraisal Valuer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Valuation & Appraisal
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
66.9M
66.9M
Përdorues të regjistruar
22.7M
22.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Nintex Workflow Patents Tax Risk Management Account Receivables Management Insurance Political science Health Plans Digitization ERP Wave Accounting FIX API Indirect Tax Education & Tutoring Hedge Fund Management Fundraising Corporate Social Responsibility Tax Risk Management Data Protection Visa / Immigration Autotask
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.