Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
Yahoo! Store Design designers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Yahoo! Store Design designer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Yahoo! Store Design designers

Avatariverified.svg Gaurav C.
Yahoo! Store Design designer
$40 për orë
4,9 (3590 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg Inflexi Technologies
Yahoo! Store Design designer
$15 për orë
5,0 (1202 punë)
Shihni Profilin
Avatari Sunrise Web Technology
Yahoo! Store Design designer
$30 për orë
4,9 (1095 punë)
Shihni Profilin
Avatari Urban Web Technologies
Yahoo! Store Design designer
$15 për orë
4,9 (905 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg Sukhchain M.
Yahoo! Store Design designer
$20 për orë
4,9 (778 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Graphix Power
Yahoo! Store Design designer
₹10 për orë
4,8 (719 punë)
Shihni Profilin
Avatari Tania S.
Yahoo! Store Design designer
₹25 për orë
4,8 (510 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg DINOTECH SOFTWARE. SOL.
Yahoo! Store Design designer
$40 për orë
4,8 (463 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Yahoo! Store Design designers
Klientët vlerësojnë Yahoo! Store Design designers
4.84 nga 5
from 12 739 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Yahoo! Store Design designer

Yahoo is an American multinational technology company that is well known for its web portal, search engine, mail capabilities, news website and social media platforms, amongst other things.
Yahoo is known to be the highest read news and media website and in the top five most visited websites globally. Founded in 1994, the company name is an acronym for “yet another hierarchically organized oracle.” Simply speaking, the creators Jerry Yang and David Filo named the company after the belief that people would use the technology as a type of ‘oracle’ meaning the source of truth and wisdom online.
Yahoo covers a wide range of products and services including communication, content, Internet services, mobile services, commerce, small business, advertising and search platforms. The list of Yahoo’s services continues to evolve based on customer demand.
Yahoo Commerce is a particularly useful service for business and startups looking for a functional and effective e-commerce platform to connect with customers. Yahoo Store is a valuable tool created by the company that assists individuals to build professional online stores using Yahoo’s dedicated tools.
Features of Yahoo Stores include:
Multi-lingual capabilities including checkout support in multiple languages and store wide multi-lingual capabilities via third-party apps.SEO functionality with top of the line SEO features allowing online stores to be SEO-enhanced online.Customization enabled in all online stores. Users can customize all elements using a drag and drop function and developers can edits via HTML and CSS editing.Ease of use platform, which is one of the simplest available on the market.Blogging functionality enables users to integrated a published blog on their online store and communicate more effectively with clients and followers.
As one of the larger e-commerce providers in the world, Yahoo Store is a superior product, and one that new businesses and businesses are looking to head online for commerce should consider when setting up their website.
If you’re looking for a web developer who is experienced in Yahoo Store creation and implementation, log onto freelancer.com to view the extensive range of freelance web developers with Yahoo Store experience who are available to work on your project.
Freelancers are flexible, affordable and can work remotely to get your project up and running in a time frame that suits you.
If you are looking for a Yahoo Store expert to work on your online store, look no further than Freelancer.com.
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Yahoo! Store Design designer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Yahoo! Store Design designer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Yahoo! Store Design
Dizajn Grafik.
Zbulo më shumë
Dizajn Grafik.
$50 USD për 12 ditë.
Dizajni i kopertinës.
Zbulo më shumë
Dizajni i kopertinës.
$100 USD për 7 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$250 USD për 15 ditë.
Dizajni i etiketave.
Zbulo më shumë
Dizajni i etiketave.
$80 USD për 4 ditë.
Dizajn Etikete.
Zbulo më shumë
Dizajn Etikete.
$200 USD për 10 ditë.
Dizajni i bluzave.
Zbulo më shumë
Dizajni i bluzave.
$50 USD për 24 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$60 USD për 7 ditë.
Dizajni i librit elektronik.
Zbulo më shumë
Dizajni i librit elektronik.
50 dollarë USD në 3 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
66.9M
66.9M
Përdorues të regjistruar
22.7M
22.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Shopify Templates Instructional Design Film Production Matte Painting Technical Drawing / Tech Pack Photoshop Handy Sketch Pad Blog Design Interior Design Motion Graphics Zoho Show Digital Cinema Packages GIF Animation Podcast Editing Krita Microservices Audio Services Business Cards Graphic Art Voice Acting
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.