Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
After Effects Designers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso After Effects Designer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso After Effects Designers

Avatariverified.svg
Attari Bros
After Effects Designer
$25 për orë
4,8 (6669 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
theDesignerz
After Effects Designer
$25 për orë
4,9 (6145 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Dezine Geek
After Effects Designer
$25 për orë
4,9 (5642 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Djdesign
After Effects Designer
$15 për orë
4,9 (5272 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
colorgraphicz
After Effects Designer
$10 për orë
4,8 (5267 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Md Delowar H.
After Effects Designer
$10 për orë
5,0 (4411 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Gaurav C.
After Effects Designer
$40 për orë
4,9 (4069 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
ExpertART
After Effects Designer
$20 për orë
4,9 (3110 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë After Effects Designers
Klientët vlerësojnë After Effects Designers
4.88 nga 5
from 300 716 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë After Effects Designer

Adobe After Effects is a digital visual effects application used to create engaging motion graphics and cinematic visual effects. Video professionals use After Effects during the post-production phase of filmmaking, TV or video production. The ability to create 2D and 3D animation, apply a wide range of video effects, provide eye-catching typography and conduct image stabilization make it a popular software choice. Increasingly video professionals are using After Effects to create engaging short-form video or animations for web distribution using social networking platforms such as Twitter. 
The software was first developed in 1993 by Company Of Science And Art in Rhode Island and eventually acquired by Adobe in 1994. After Effects is considered industry standard in the creation of motion graphics and effects. Written in C++ programming language, the application is a sophisticated animation and video compilation environment with common functions including keying, tracking, compositing, and animation. The software also functions as a media transcoder, nonlinear editor, and audio editor.  
After Effects provides extensive support for third-party plugins to enhance visual compilations and integrates seamlessly with other applications such as Photoshop and Flash Professional to deliver compelling web animations.
The current version was released in June 2015. This edition includes a number of useful features such as a new Adobe Character Animator, Uninterrupted playback, drag and drop Creative Cloud Libraries and Maxon Cineware v2.0.16.
What are the key features of Adobe After Effects?
Built in support for Cinema 4D offering smooth Cinema 4D integration and synchronization of timelines.
The ability to sync settings to multiple machines using Creative Cloud, no matter what laptop, desktop or mobile device you are working on you’ll always be up to date.
Warp Stabilizer VFX works wonderfully with raw video footage to assist stabilization of individual objects and to fix difficult shots.
Live 3D Pipeline ensures scenes in Cinema 4D can be used immediately in After Effects without out rendering saving considerable time and effort.
The most recent versions of After Effects include an updated and more streamlined user interface.
Enhance motion blur on live footage and create realistic or exaggerated movements using Pixel Motion Blur.
After Effects also incorporates a range of bundled software including Cinema 4D, Key light for color keying, Mocha for motion tracking, Color Finesse for color correction and CyCcore FX HD for creative effects.
If you are looking to engage the skills of a video professional or 3D animator for short form web or social media content, with a background in After Effects, then look no further! Hop onto Freelancer.com and crowdsource your next After Effects specialist - with millions of users you are sure to find the right person for the job.
Freelancer is home to a community of qualified, experienced and highly regarded video animators. By browsing the directory of freelancers and reviewing design portfolios, you can locate the perfect candidate for any video or animation project.
On a tight budget? Typically freelancers are a more cost effective option then engaging the services of a large design agency - and at no cost to the quality of work either! Post a project on Freelancer.com with a detailed description of what needs to be done, and you can kickstart the work today!
 
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një After Effects Designer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një After Effects Designer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e After Effects
Dizajn Grafik.
Zbulo më shumë
Dizajn Grafik.
$50 USD për 12 ditë.
Dizajni i kopertinës.
Zbulo më shumë
Dizajni i kopertinës.
$100 USD për 7 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$250 USD për 15 ditë.
Dizajni i etiketave.
Zbulo më shumë
Dizajni i etiketave.
$80 USD për 4 ditë.
Dizajn Etikete.
Zbulo më shumë
Dizajn Etikete.
$200 USD për 10 ditë.
Dizajni i bluzave.
Zbulo më shumë
Dizajni i bluzave.
$50 USD për 24 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$60 USD për 7 ditë.
Dizajni i librit elektronik.
Zbulo më shumë
Dizajni i librit elektronik.
50 dollarë USD në 3 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.6M
71.6M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Card Design Autodesk Revit Tattoo Design Concept Art A&R Digital Product Design ActionScript Pattern Design AI Rendering Game Art Oil Painting Autodesk Sketchbook Pro Visual Design Photoshop Design 2D Layout Inkscape Vector Design Seamless Printing Apple Compressor Packaging Design
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.