Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
CRM Developers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso CRM Developer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso CRM Developers

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg SYNET
CRM Developer
$20 për orë
4,7 (4128 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-two.svg Sergey G.
CRM Developer
$33 për orë
5,0 (2382 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Narola Infotech
CRM Developer
$18 për orë
4,5 (1883 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg Jewel Khan
CRM Developer
$7 për orë
4,9 (1739 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Murat K.
CRM Developer
$45 për orë
5,0 (1640 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg Shehzad A.
CRM Developer
$40 për orë
4,9 (1510 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg Sreeraj V.
CRM Developer
₹50 për orë
5,0 (1274 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg Mohammad Ibrahim B.
CRM Developer
$20 për orë
5,0 (1235 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë CRM Developers
Klientët vlerësojnë CRM Developers
4.84 nga 5
from 101 326 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë CRM Developer

Creating and maintaining relationship with customers and clients is important for any company. More than ensuring that the business runs smoothly, it is ideal to be able to create a bond between the people who rely on you, which is why Customer relationship management (CRM)is an effective approach in keeping customers. Knowing what your client needs are stepping stones to reaching new levels of successes in the industry, which is why Freelancer.com is one step ahead of you. Freelancer.com is home to hundreds of CRM experts who are ready to work for you. Regardless of what field your business is in, there is a right person for you.
CRM experts from Freelancers.com are some of the most brilliant and professional people you that you will get the chance of working with. Post your project details on Freelancer.com for free of charge and in minutes you will have competitive bids. The choice is completely yours on who the right freelancer is for your company. As Freelancer.com has freelancers from all over the world, you will be able to pick the right person for your line of work.
It is important for any business to create a personal and emotional connection to their clients as this one way to identify their needs in order to serve the clients better. A CRM expert from Freelancer.com is able to handle important projects to serve your clients better. Strategies need to be implemented in order to become a stronger business and this is how hiring from Freelancer.com can give you an advantage. Customer relationship management experts from Freelancer.com are innovative and hardworking, which will propel your business towards the success that you are looking towards.
Customer relationship management experts are able to:
Review the history of past and present customers in order to better foresee their needs for the future.Track details of clients in order to determine which will be profitable for the business.Allocate clients to certain account managers based on their needs and location.Acquire new clients as well as maintain previous clients.Dealing with clients all the time in order to provide their specific needs and increase client satisfaction.Increase of productivity for the whole business.
It is vital for any company to be able to monitor their dealings with clients and prospective clients in order to have gage of where they are at in the business world. This is important, as the team will have an idea which areas need strengthening and where they would have leads. Knowing the needs of the clients and retaining previous clients means that there will be fewer expenses on marketing but rather directing the fund towards something that can better serve the current clients. Freelancer.com is the place to find the right expert for your company in order to nurture relationships with clients and create relationships with prospects for you. Post your project details on Freelancer.com today and give your business the advantage it needs today. 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një CRM Developer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një CRM Developer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e CRM
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
66.8M
66.8M
Përdorues të regjistruar
22.7M
22.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Soundcloud Promotion Emerging Accounts ClickBank Cloud Sales Google Ads Brand Marketing Direct Mail Viral Marketing Influencer Marketing Medical Devices Sales Facebook Ads Classifieds Posting Recruiting Sales WooCommerce Mobile Sales Email Marketing Marketo Search Engine Marketing SEMrush Facebook Marketing
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.