Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
Furniture Designers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Furniture Designer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Furniture Designers

Avatariverified.svg Gaurav C.
Furniture Designer
$40 për orë
4,9 (3597 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Dream Dezine
Furniture Designer
$25 për orë
4,9 (2479 punë)
Shihni Profilin
Avatari Technospike IT Solutions
Furniture Designer
$20 për orë
4,8 (2067 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Shameel
Furniture Designer
$20 për orë
4,8 (1720 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Eclick Softwares
Furniture Designer
$20 për orë
4,9 (1362 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg Inflexi Technologies
Furniture Designer
$15 për orë
5,0 (1202 punë)
Shihni Profilin
Avatari Urban Web Technologies
Furniture Designer
$15 për orë
4,9 (906 punë)
Shihni Profilin
Avatari Shameel K.
Furniture Designer
$5 për orë
4,9 (878 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Furniture Designers
Klientët vlerësojnë Furniture Designers
4.88 nga 5
from 54 738 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Furniture Designer

Hiring from any job category is easy and fast through Freelancer. The site is the best online marketing place that connects many freelancers and employers. Designing furniture and interiors for company, residential, or industrial use is nowadays done using a sophisticated computer software, as they provide many varieties and models. This can also be customized to choose the place and budget. The freelancer can design furniture and interiors using the latest tools and techniques in graphics.
If you hire a freelance furniture designer from Freelancer, you can also get the following services:
Furniture design onlineWood Furniture design onlineFurniture design patternsFurniture cad drawingsFurniture design studioFurniture design banner PSDFurniture design buildFurniture design kidsFurniture ergonomics
If you are looking for the best freelancer for designing your furniture and interiors, Freelancer is the best place to post your project, get the quotes of various furniture design freelancers and pick the best one.
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Furniture Designer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Furniture Designer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Furniture Design
Dizajn Grafik.
Zbulo më shumë
Dizajn Grafik.
$50 USD për 12 ditë.
Dizajni i kopertinës.
Zbulo më shumë
Dizajni i kopertinës.
$100 USD për 7 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$250 USD për 15 ditë.
Dizajni i etiketave.
Zbulo më shumë
Dizajni i etiketave.
$80 USD për 4 ditë.
Dizajn Etikete.
Zbulo më shumë
Dizajn Etikete.
$200 USD për 10 ditë.
Dizajni i bluzave.
Zbulo më shumë
Dizajni i bluzave.
$50 USD për 24 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$60 USD për 7 ditë.
Dizajni i librit elektronik.
Zbulo më shumë
Dizajni i librit elektronik.
50 dollarë USD në 3 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
66.9M
66.9M
Përdorues të regjistruar
22.7M
22.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Game Trailer Mentimeter Voice Talent Adobe LiveCycle Designer Childrens Book Illustration Visual Effects WordPress Design Acting Affinity Designer Technical Drawing / Tech Pack Fabric Printing Design Apple Logic Pro Post-Production Prezi Sports Design Architecture Adobe Flash Adobe Dreamweaver Finale / Sibelius Interaction Design
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.