Find Jobs
Hire Freelancers

Punëso ekspert
Jitsi Developers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Jitsi Developer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Jitsi Developers

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg
Sreeraj V.
Jitsi Developer
₹50 për orë
5,0 (1295 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-four.svg
Vishnulal N.
Jitsi Developer
$50 për orë
4,9 (765 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg
Devendra R.
Jitsi Developer
₹20 për orë
4,7 (175 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Nikhil G.
Jitsi Developer
₹12 për orë
4,8 (89 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Colan Infotech Pvt Ltd
Jitsi Developer
$18 për orë
4,8 (68 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgannual-level-two.svg
Tanvir R.
Jitsi Developer
$50 për orë
5,0 (42 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgmonthly-level-two.svg
David Antonio P.
Jitsi Developer
$30 për orë
5,0 (31 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-three.svg
Bahram M.
Jitsi Developer
$60 për orë
5,0 (8 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Jitsi Developers
Klientët vlerësojnë Jitsi Developers
4.75 nga 5
from 2 499 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Jitsi Developer

Jitsi is a powerful open-source video conferencing software that provides secure, reliable, and encrypted videoconferencing video calls and web meetings. With its abundance of features, Jitsi can be used for anything from a simple one-to-one Skype chat to a full business meeting engaging dozens of participants at the same time.
If you are looking for a freelance Jitsi specialist, you could choose from professionals with expertise in integrating Jitsi services into your existing systems, deploy Jitsi using the cloud or on-premises solutions, ensure secure data protection, comply with industry standards and laws, develop custom apps or plugins, offer support and maintenance services, provide user training and technical documentation.
When interviewing potential candidates for the job, make sure to ask about their experience in setting up and operating Jitsi systems. Ask them to provide examples of their work; inquire about their communication availability and the different payment options available. In terms of remuneration, a professional Jitsi engineer usually earns around $60 per hour working remotely.
Finding quality experts doesn't need to be difficult on Freelancer.com. You can quickly find qualified people from anywhere in the world at competitive rates. Hire now to get access to the wide array of talents available that can complete your tasks quickly and efficiently.
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Jitsi Developer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Jitsi Developer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Jitsi
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
69.0M
69.0M
Përdorues të regjistruar
23.0M
23.0M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

AlphaCAM UML Design Weebly Anaplan GTmetrix WordPress Multilingual Zendesk Windchill PLM Linkedin Python Alibre Design Micros RES Apache Ant Puppet Relux Development Cocoa Appfolio Cordana Facebook API
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.