Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
undefined Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
PeopleSoft Consultants
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso PeopleSoft Consultant më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso PeopleSoft Consultants

Avatari Urban Web Technologies
PeopleSoft Consultant
$15 për orë
4,9 (892 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Bhawan Deep S.
PeopleSoft Consultant
$25 për orë
4,9 (376 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-two.svg Romany F.
PeopleSoft Consultant
$8 për orë
4,8 (121 punë)
Shihni Profilin
Avatari Nisha J.
PeopleSoft Consultant
$6 për orë
5,0 (110 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgannual-level-two.svg Mohammed A.
PeopleSoft Consultant
$30 për orë
4,7 (72 punë)
Shihni Profilin
Avatari Dhandapani S.
PeopleSoft Consultant
$20 për orë
4,9 (63 punë)
Shihni Profilin
Avatari Sourabh S.
PeopleSoft Consultant
$15 për orë
4,9 (62 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgannual-level-three.svg Raghunath P.
PeopleSoft Consultant
₹5 për orë
4,9 (47 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë PeopleSoft Consultants
Klientët vlerësojnë PeopleSoft Consultants
4.89 nga 5
nga 1989 vlerësime

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e PeopleSoft
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
64.3M
64.3M
Përdorues të regjistruar
22.3M
22.3M
Punë të postuara

Si të punësoni një freelancer të mirë PeopleSoft Consultant

Catering to Fortune 100 companies across the world, Peoplesoft offers unique e-business software solutions worldwide. E-business or Electronic Business software involves conducting various business processes over the internet such as sharing information, HR services, payment processes, customer service solutions, selling and buying products and services as well as a production control management processes, to name but a few.
Are you struggling with your basic e-business software? Looking for a specialist? Via Freelancer.com you can source your very own PeopleSoft Consultant, equipped with all the knowledge and skill to get your business running smoothly.
What Should Your Peoplesoft Consultant Be Offering You?
Be able to look at increasing workforce efficiency and at the same time decreasing costs Install and implement the Peoplesoft software from scratch, should your business be starting out first time with this program Be able to work with staff and management alike Have sufficient technical skills to take the software from implementation to going live Analyze the application for performance levels, quality output, scalability, staff usability and availability of support Maintain their knowledge of the Peoplesoft application and apply new upgrades and fixes along the way Keep up to date with all Peoplesoft news and upgrades relevant to the application for your business Apply past experience knowledge to better the workings of your business Be able to teach, mentor and lead other staff members in the processes of the software When on-demand application is required, be resilient in configuring code or solutions Resolve technical as well as functional challenges during the process of installation, implementation and live time
Hiring a freelance PeopleSoft expert via Freelancer offers a wide range of benefits to employers and can often be a lower rate than traditional experts who are employed on a full time basis.
If you’re looking for a solution for your e-business needs or if you are looking to trial a freelancer to see if they provide the levels of expertise you are looking for, using a platform such as Freelancer.com is a fantastic option.
Simply log onto the Freelancer.com website and search through a bank of talented freelancers who are willing and able to provide their services to you for your project.
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një PeopleSoft Consultant

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një PeopleSoft Consultant të shkëlqyer tani

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Capital Markets Entrepreneurship Shared Services Construction Management Tax Reporting Consulting EBS Finance Equity Transaction Advice ERP Business Management Workday Payroll PitchBook EBS Procurement Tax Risk Management Financial Modeling Business Analytics Fundraising Financial Crime Finance Transformation Human Resources
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.