Find Jobs
Hire Freelancers
Bisedo me Ava - Konsulentja juaj AI e biznesit
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes
Ndodhi një gabim ndërsa po dërgonim bisedën në email-in tuaj.
Mund ta ruash bisedën vetëm një herë në orë. Ju lutem provojeni përsëri më vonë.
Biseda është shumë e shkurtër. Vazhdo të flasësh me Ava për të mundësuar ruajtjen.

Punëso ekspert
RTOS Programmers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso RTOS Programmer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso RTOS Programmers

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified-v2.svg
Live Experts ®
RTOS Programmer
$50 për orë
4,9 (336 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified-v2.svg
Osiz Technologies (p) Ltd
RTOS Programmer
$25 për orë
4,7 (192 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified-v2.svgannual-level-four.svg
Miftahul Arrijal R.
RTOS Programmer
$30 për orë
4,6 (179 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-two.svg
John Arturo M.
RTOS Programmer
$35 për orë
5,0 (112 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified-v2.svgannual-level-four.svg
Nevamal P.
RTOS Programmer
$16 për orë
4,8 (95 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-four.svg
Muhammad J.
RTOS Programmer
$25 për orë
4,6 (79 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Stanislaw C.
RTOS Programmer
$50 për orë
5,0 (64 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified-v2.svgannual-level-four.svg
RK TECHNOLOGIES
RTOS Programmer
₹35 për orë
4,8 (63 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë RTOS Programmers
Klientët vlerësojnë RTOS Programmers
4.91 nga 5
from 2 106 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë RTOS Programmer

From in-computer databases and tracking devices to the safety features that our cars use, a real-time operating system (RTOS) is used in various ways which can be seen in computer systems and consumer electronics. Real-time operating systems are becoming increasingly relevant as automated cars, digital homes, and artificial intelligence become increasingly popular in today’s technology.
RTOS programmers make these possible, they design a systematic way of dealing every single input made by a certain variable in real time. There are several softwares and programming language which are used to create an RTOS, ranging from Lynx OS and RTLinux to Windows CE.
If you’re in need of an RTOS Programmer for your embedded system, Freelancer.com has dozens of them you can choose from, sourced from all over the world. And since RTOS programming is a more recent form of programming, the network could continuously grow to hundreds or thousands as you search for the perfect programmer for the job.
What’s more, since they’re readily available online, there’s no need for you to look extremely hard for an RTOS programmer since they’re still very few of them around the world. Also, no need for programmers who don’t have sufficient knowledge about RTOS programming. Freelancer’s hiring process is designed to be quick, convenient, and free for you to try out. Post a project, fill out your specifications, and talk directly to interested RTOS programmers in real time. There are no need for delays, revisions, frustrations, and additional fees paid to the company they work for.
It’s all about you, the system you desire to make, and the right RTOS programmer that can make your desired embedded system to come to life.
Whether it’s just for allocating and storing memory, or you’re working on a consumer appliance that deals with embedded systems, hiring one of our Freelancers allows you to get the best RTOS programmers at the best price. You can either specify an hourly rate, or a full rate for the entire project, or you can choose to allow your candidates to bi for the lowest possible price.
And because there aren’t a lot of RTOS programmers, you can browse through the directory and check the ratings given to them by their previous employers, and read through their reviews, and find out how much money they’ve already earned from freelance projects in RTOS programming and other skill sets. You can read up on their credentials and experience, or you can start a chat with them and ask them yourself about their experience, work ethic, kinds of projects they’ve dealt with, and everything you need to know to hire the RTOS programmer that you know you can trust, and one that can handle everything you wish for in your embedded system.
With Freelancer’s vast amount of skill sets, RTOS programmers could also do the following:
Electronics
Electrical Engineering
PCB Layout
Mobile Applications
Network Administration
And because they come from all over the world, it’s much easier to find one that knows what your RTOS program needs in your locality, or the one that caters to the perfect type of RTOS programming that you’re looking for.
Your RTOS program could find its way to the stuff that people use every day. With the RTOS programmers at Freelancer.com, it is highly achievable. So post your project today, and find the RTOS programmer that can help you make it happen.
 
 

 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një RTOS Programmer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një RTOS Programmer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e RTOS
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
73.4M
73.4M
Përdorues të regjistruar
23.7M
23.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Scientific Research Wireless Charging Robotic Process Automation Alarm Systems Schematics Serial Peripheral Interface (SPI) Quality and Reliability Testing Circuit Board Layout Microbiology Alarm Management AI Consulting RFID (Radio-frequency identification) Wireless Sensors and Gateways Rezence Rapid Prototyping Medical Products Heat Load Calculation Remote Sensing Isometry Midjourney
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.