Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
Salesforce.com Developers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Salesforce.com Developer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Salesforce.com Developers

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Narola Infotech
Salesforce.com Developer
$15 për orë
4,6 (1978 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svg
Murat K.
Salesforce.com Developer
$45 për orë
5,0 (1689 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-four.svg
Sreeraj V.
Salesforce.com Developer
₹50 për orë
5,0 (1343 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
FixIT Consul-Tech LLC
Salesforce.com Developer
$30 për orë
5,0 (1070 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
eDATAEXPERT
Salesforce.com Developer
$8 për orë
4,9 (1030 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-three.svg
Joshua T.
Salesforce.com Developer
$10 për orë
4,9 (886 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Appquipo LLP
Salesforce.com Developer
₹25 për orë
4,8 (882 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Emizen Tech Pvt. Ltd.
Salesforce.com Developer
$25 për orë
4,9 (877 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Salesforce.com Developers
Klientët vlerësojnë Salesforce.com Developers
4.83 nga 5
from 35 964 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Salesforce.com Developer

Salesforce.com is the world’s favourite cloud computing company offering CRM software that can power enterprises of any size. It offers an end-to-end solution for growing the business. It is a must have for any company which wants to streamline the processes of generating leads, acquiring customers, and close deals faster.
The CRM suit is posted on the cloud and can be customized to suit the needs of companies belonging to different industries. Since it is cloud-based, the upgrades happen automatically, without requiring the company to deploy them manually. The overall CRM software suit is divided into 8 applications: Sales Cloud, Service Cloud, Data Cloud, Marketing Cloud, Community Cloud, Analytics Cloud, App Cloud and Iot.
The tremendous power that the Salesforce.com provides to businesses and several success stories have made it one of the leading CRM providers in the world. Every year, many companies adopt this site in order to grow their businesses, and benefit from it. If you are also thinking of something similar, then you will need a Salesforce.com expert to help you integrate the cloud solution to your business processes. It requires expert configuration and testing, so that you don’t face any problems after the implementation is complete.
If you’re thinking that finding and hiring a Salesforce.com professional will be extremely difficult and costly, then we have some interesting news for you. On Freelancer.com, a sizeable number of Salesforce.com professionals are registered and are willing to implement this CRM solution for you. These experts at located across the globe, and will be working remotely on your project. Since Salesforce.com is a cloud-based solution, the configurations can be done by anyone having Internet connectivity, and from anywhere. Hence you now have the choice of hiring a skilled expert, even if they are not located in your local area or country.
So whether you choose to implement all the 8 solutions offered by Salesforce.com, or only a few of them, choosing a freelance Salesforce.com expert are your best bet. It is also highly economical. Since the freelancer really working from a remote location, you will not incur any extra office overhead on him. Also, you can engage him for a specific project, and pay him accordingly. This typically works out to be much cheaper than hiring a full-time employee.
How do you start? It is, in fact, as easy as 1-2-3. Hiring a Salesforce.com expert on Freelancer.com is a three step process:
Register and post a project, stating your requirements
Shortlist and finalize the freelancer
Pay the freelancer once the work is done and you are completely satisfied with it
With over 19 million freelancers from more than 270 countries, regions and territories registered on freelancer.com, there is a high chance that you will find many bidders for every project that you post. This gives you an awesome power to choose the best one from among them in terms of skills as well as the costs they quote.
While transacting on Freelancer.com, you need not worry about your safety and privacy. Every transaction secured with 128 with SSL encryption and there is a robust dispute resolution mechanism to guard you in case any disputes arise. Apart from this, Freelancer.com also provides various useful tools and functionalities which lets you stay in touch with the freelancer and get the work done seamlessly.
Try Freelancer.com today, and find the perfect Salesforce.com expert for your project.
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Salesforce.com Developer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Salesforce.com Developer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Salesforce.com
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.6M
71.6M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Mergers and Acquisitions Training Development Assessment Construction Management Corporate Social Responsibility Game Testing Employee Engagement Public Relations Compensation and Benefits Intellectual Property Law A/R analysis Consulting Airline Asset Management Tax Accounting Public Speaking Intuit QuickBooks Event Planning Fircosoft OTRS
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.