Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
Wedding Planners
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Wedding Planner më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Wedding Planners

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
colorgraphicz
Wedding Planner
$10 për orë
4,8 (5268 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Md Delowar H.
Wedding Planner
$10 për orë
5,0 (4411 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Pinky D.
Wedding Planner
$15 për orë
4,9 (1461 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Diana
Wedding Planner
$25 për orë
5,0 (752 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Sharma Web Tech
Wedding Planner
$15 për orë
4,8 (698 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-three.svg
Roshan M.
Wedding Planner
$25 për orë
5,0 (670 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-three.svg
Muhammad U.
Wedding Planner
$10 për orë
4,9 (599 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Jamal U.
Wedding Planner
€20 për orë
4,8 (599 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Wedding Planners
Klientët vlerësojnë Wedding Planners
4.86 nga 5
from 22 638 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Wedding Planner

One of the biggest and most important days of your life is your wedding. All the important people in your life are present at this one event, ready and willing to share this significant moment with you. However, making sure it goes to plan can be stressful and confusing. Thousands of businesses operate to cater to different needs of the day, each attempting to ensure a successful wedding. Freelancer.com can help you find an expert in weddings to cater to your needs and asist in a stressfree journey to a successful wedding. You won’t need to worry about making a mistake or forgetting an important detail but can leave your inexperience and concerns to the expert.
How can an expert in weddings help you:
Experience - A wedding expert has been involved in many weddings before yours. They’ve already made their mistakes, discovered the best and most valuable sources and done their research. As a first timer to getting married, leaving the stress to an expert means you can relax more on your wedding day.
Business deals - So many business revolve around a wedding and an expert knows how to deal with them. An expert understands the language in contracts and knows how to ask the right questions. Additionally, despite paying a small fee for an expert, you will ultimately save and meet your budget as an expert knows which businesses best meet the price requirements of your budget.
Appropriate advice - A wedding is all about what the couple wants. An expert in weddings knows how to understand what the couple and their guests want and expect and are able to match this with a the services of a business. Based on their experience and expertise in the field, they are able to provide appropriate suggestions to fit the themes and requirements of the couple.
How can you use Freelancer.com to help you? Freelancer.com is home to a number of experts on weddings. Posting a project is quick and easy! All you need to do is click on the “Post a Project” button. Then fill out a small description of the project and hit “Submit”! Just sit back and relax as you watch experts enter in their competitive bids. Freelancer’s ‘bid and proposal system’ will help you find services at a great value!
Hiring a wedding expert via Freelancer.com will help you find a committed individual with knowledge and practice in this field. Via Freelancer.com, employers have access to a range of experts who have the time to dedicate to their employers. If you have a certain expert in mind you can search through the responding candidates by their experience, reputation, geographical location and any other skills that might be useful to create your perfect wedding. You can personally select the respondents capable of complying to your needs and those that are within your personal standards.
So what are you waiting for? The Freelancer Directory is the premier source for employees for hire on the web and will give you access to the perfect expert on weddings waiting to create your perfect wedding. Post a project on Freelancer.com today.
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Wedding Planner

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Wedding Planner të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Weddings
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.6M
71.6M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Sourcing Consulting A/R analysis Compensation Consulting Property Law OTRS Tax Preparation Media and Entertainment Tax Business Consulting Property Management Workday Payroll Customs and Global Trade Services Expatriate Tax Customer Strategy Reward Legal Assistance Tax Accounting Secretarial Intellectual Property Law Care Management
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.