Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
Biotechnology Experts
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Biotechnology Expert më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Biotechnology Experts

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-four.svg
David M.
Biotechnology Expert
$20 për orë
4,8 (1522 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Isabella Hills
Biotechnology Expert
$20 për orë
4,9 (1204 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg
Saira I.
Biotechnology Expert
$20 për orë
4,9 (877 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Zohaab I.
Biotechnology Expert
£20 për orë
4,8 (873 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Saleh B.
Biotechnology Expert
$50 për orë
4,9 (539 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg
Sehrish Ghulam N.
Biotechnology Expert
$18 për orë
4,9 (491 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg
Tayyiba B.
Biotechnology Expert
$50 për orë
4,8 (445 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Content360
Biotechnology Expert
$12 për orë
4,9 (368 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Biotechnology Experts
Klientët vlerësojnë Biotechnology Experts
4.81 nga 5
from 12 599 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Biotechnology Expert

Biotechnology is technology that is based on biology. It involves the study of different kinds of biological processes right from human cells to plants and other organisms. While this field has been a major part of our lives for thousands of years, in recent times biotechnology is being used in even more applications than ever, from major breakthroughs in medicine and agriculture to several different industrial applications.
Biotechnology is an area of science that most people will not be able to understand unless they have had the right training. If you are in any kind of business that requires some form of biotechnology, you will need to have a deep understanding of various biological processes in order to be able to understand the problem and find a solution for it. This is no small undertaking that can be completed in a few weeks.
Learning about biotechnology can take several months to a couple of years. It is not worth investing that amount of time if you are only going to be doing a couple of projects that deal with this field of science. Instead, it would be a far better use of your time to hire an expert in the field.
These experts have the education and knowledge to help you get your work done quickly, correctly and efficiently.
A biotechnologist can be an asset in a number of areas, including:
The environment, with regards to development of micro-organisms, production of environmentally friendly raw materials and creation of new sources of energy
The field of medicine, right from developing vaccines and producing new medicines to studying humans, plants and other organisms
The industrial sector, in the development of crops like genetically modifying crops for a better yield or in the production of enzymes for the use in various food substances
If you have the need for an expert in biotechnology, hiring a freelance biotechnologist can get the job done for you quickly and efficiently while also saving you a lot of money.
Hiring a freelancer gives you a lot of benefits. You have the freedom to choose a professional who is highly qualified and experienced in the specific field that you want and also give you a lot of flexibility since you won’t have to employ a person full-time.
At Freelancer.com, finding an expert in any field is very simple. This portal allows potential employers to post ads to find the right person from their vast database of qualified professionals.
All you need to do is post a project with the description of the person that you want and the job that needs to be done. Freelancers will then apply for the job and you can go through the list of applicants. You can even shortlist them and then contact them in order to decide who will be the best fit for the job.
When you post a project on Freelancer.com, you will find professionals at different levels so you can pick an entry-level professional for recording data and preparing reports for studies or you can look for a more experienced professional to analyze all kinds of data, develop new procedures in different fields and design different research studies.
Post a project for a biotechnology expert on Freelancer.com today so you can get started right away.
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Biotechnology Expert

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Biotechnology Expert të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Biotechnology
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.7M
71.7M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Very-large-scale integration (VLSI) Statistical Analysis Encryption Quantum FPGA Analog / Mixed Signal / Digital Wireless Sensors Manufacturing Design Alarm Systems Video Hardware I2C Machine Learning (ML) Midjourney Aeronautical Engineering Digital Forensics Bare Metal Petroleum Engineering Chatbot Prompt Writing Biology Microbiology
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.