Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
Industrial Engineers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Industrial Engineer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Industrial Engineers

Avatari Experienced Researcher
Industrial Engineer
$15 për orë
4,8 (1962 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Avtar Singh S.
Industrial Engineer
$15 për orë
4,9 (1063 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg The Lion Studios
Industrial Engineer
$50 për orë
5,0 (1036 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg Sandeep C.
Industrial Engineer
₹40 për orë
4,9 (885 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-two.svg Lucy M.
Industrial Engineer
$12 për orë
4,8 (770 punë)
Shihni Profilin
Avatari Bonface K.
Industrial Engineer
$10 për orë
4,6 (723 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg Artors Innovations
Industrial Engineer
$60 për orë
4,9 (524 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg Risensys Pvt Ltd
Industrial Engineer
$25 për orë
4,9 (418 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Industrial Engineers
Klientët vlerësojnë Industrial Engineers
4.82 nga 5
from 21 522 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Industrial Engineer

Organisations, both small and large scale are now adopting new innovative ways to improve productivity and quality in order to survive in an exceedingly competitive market. Industrial engineering is the branch of engineering that aims to optimise complex projects and systems.
The various specialities within this branch include manufacturing, cost and value, research, management, safety, logistics, and ergonomics.  Industrial engineering has played a significant role in the designing and planning of various manufacturing assembly lines in the factories. They also play a considerable role in strategizing logistic operations, developing an innovative error-free financial system for banks to even fast dispersal of never ending queues in the hospitals and other such areas of public interest.
Benefits of having an industrial engineer for your organisation:
Improved product qualityIncreased productivity over a less period of timeReducing costsEnsuring a safe working environmentBetter customer service
What are the skills and qualifications expected of an industrial engineer?
Strong interpersonal communication skillsA thorough understanding of statistical analytical tools.Analytical skillsProblem solving skillsProject management skillsFinance and accountingKnowledge of computer systems
Certification in industrial engineering tools are also desirable including certifications in six sigma, lean manufacturing, lean processes, PMP, ABC (activity based costing and 5S methodology (Sort, Set in order, Shine, standardise, Sustain). A university degree of either bachelors or masters in industrial Engineering is also recommended.
Where will you search to find an industrial engineer?
Hiring a freelance industrial engineer via Freelancer offers a wide range of benefits to employers and can often be a lower rate than traditional experts who are employed on a full time basis.
If you’re looking for a solution for your industrial engineering needs or if you are looking to trial a freelancer to see if they provide the levels of expertise you are looking for, using a platform such as Freelancer.com is a fantastic option.
Simply log onto the Freelancer.com website and search through a bank of talented freelancers who are willing and able to provide their services to you for your project.
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Industrial Engineer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Industrial Engineer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Industrial Engineering
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
66.9M
66.9M
Përdorues të regjistruar
22.7M
22.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Data Engineer Drones Accelerator Physics Solidworks RFID (Radio-frequency identification) Genealogy Encryption Semiconductor Cellular Service ARM SoC Design Thermal Analysis Anomaly Detection Component Engineering Electronic Design Internet of Things (IoT) Intercom Human Sciences Waterproof Design (IP68) Zigbee
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.