Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
Forum Software Developers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Forum Software Developer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Forum Software Developers

Avataripreferred-freelancer-v2.svg
Murat K.
Forum Software Developer
$45 për orë
5,0 (1690 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgmonthly-level-three.svg
Haris K.
Forum Software Developer
$45 për orë
5,0 (962 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Russell J.
Forum Software Developer
$50 për orë
5,0 (943 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Frantisek R.
Forum Software Developer
$32 për orë
5,0 (714 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgannual-level-three.svg
Manbeer S.
Forum Software Developer
$30 për orë
5,0 (661 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Wordpress Rock Star
Forum Software Developer
$40 për orë
4,9 (635 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgannual-level-four.svg
Md Feroz S.
Forum Software Developer
$30 për orë
4,9 (623 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-three.svg
Md Mashiur R.
Forum Software Developer
$80 për orë
5,0 (589 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Forum Software Developers
Klientët vlerësojnë Forum Software Developers
4.87 nga 5
from 20 116 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Forum Software Developer

Nowadays, many businesses prefer to include a forum software on their website in order to show a very humane and friendly face to their customers and other stakeholders. Inclusion of a forum software on a website enables a business to stay in touch with the customers, understand their needs and resolve their problems in a more effective and timely manner. It provides a direct channel for interaction between the customers in the business, and also between the customers themselves.
Consider an example. Suppose a product that you are offering is very innovative and has caught the fancy of a lot of users. However, they would first need to understand how the product works. So naturally they will have a lot of queries. If a frame is built into your website, then they can directly ask the question there. This query may be answered by one of your staff members, or by another user who is registered in the forum. Even if your product is quite old and well settled on the market, a forum software can still be of use to you. Your users may find new ways of using your product and posted on this forum for the benefit of the others. They can also post reviews, some feedback and suggestions for improvement.
The forum can be of two types, moderated an unmoderated. If you like to be in control, and are worried about the forum being misused by your competitors or some other users, you can moderate the activities activity. No post will be visible unless the forum moderator first approves it. Hence, you stay in complete control, no matter who posts what.
Integration of the forum software into your existing website will require either coding the entire software from scratch, or choosing one of the plug and play forum software available in the market. You would need an expert who will be doing the coding on your behalf.
With Freelancer.com, get access to a global pool of freelancers who are experts in coding and integration of forum software.
Hiring a freelancer on Freelancer.com is a simple three step process. You can start posting a job for free. Once forum software freelancers see your posting, they will bid for it. You can then directly chat with as many freelancers as you want to select the best developer who can complete your project. Work commences as soon as you decide on the freelancer. Freelancer.com takes care of the payments as well. You can make the payment as per pre-decided milestones and only release it when you are 100% satisfied with the final product delivered to you. Freelancers are very professional. They will do modifications and edits till the time you are completely satisfied with the finished product. Freelancer.com enables you to collaborate with freelancers successfully and within your budget. Grow your business with freelancers and benefit from their vast experience.
Freelancer.com enables you to source the right kind of talent to ensure your project gets a professional touch and that too at an unbelievably affordable cost. Post a project right now to see the difference.
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Forum Software Developer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Forum Software Developer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Forum Software
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.7M
71.7M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Corel Draw Python Zend Wrike Open Journal Systems Minecraft Adobe Systems Active Directory PHPrunner BitMEX API Computer Vision ERP Software NgRx Camtasia Face Recognition Network Security Google App Engine Cocoa Virtuozzo AutoHotkey
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.