Find Jobs
Hire Freelancers
Bisedo me Ava - Konsulentja juaj AI e biznesit
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes
Ndodhi një gabim ndërsa po dërgonim bisedën në email-in tuaj.
Mund ta ruash bisedën vetëm një herë në orë. Ju lutem provojeni përsëri më vonë.
Biseda është shumë e shkurtër. Vazhdo të flasësh me Ava për të mundësuar ruajtjen.

Punëso ekspert
Nginx Developers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Nginx Developer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Adobe

Punëso Nginx Developers

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified-v2.svgannual-level-four.svg
SERVEROK SOFTWARE
Nginx Developer
$40 për orë
5,0 (2313 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified-v2.svg
DigitalArcanum
Nginx Developer
$25 për orë
4,9 (1976 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified-v2.svgmonthly-level-four.svg
Sreeraj V.
Nginx Developer
₹50 për orë
5,0 (1392 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified-v2.svgannual-level-two.svg
Gratian Technologies
Nginx Developer
₹25 për orë
4,9 (1311 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified-v2.svg
Russell J.
Nginx Developer
$50 për orë
5,0 (981 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified-v2.svgmonthly-level-three.svg
Haris K.
Nginx Developer
$45 për orë
5,0 (962 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-four.svg
Shahbaz Ahmed K.
Nginx Developer
$20 për orë
4,9 (959 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified-v2.svgannual-level-two.svg
Shahid K.
Nginx Developer
$20 për orë
5,0 (885 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Nginx Developers
Klientët vlerësojnë Nginx Developers
4.86 nga 5
from 64 280 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Nginx Developer

Nginx is a web server that acts as a reverse proxy service and application delivery platform for HTTP, HTTPS, SMTP. POP3 and IMAP protocols. The web server s focused on delivering sites that are focused on optimum performance, reliability, security and scale.
Pronounced ‘engine-x’, the company started out as an open source project and has grown to be a powerful player in the online world, powering half of the world’s websites and applications.
Igor Sysoev’s is the author of Nginx, which was initially released in 2004. Nginx’s popularity became so widespread that Igor co-founded Nginx, Inc. in 2011.
Nginx offers two platforms for users Nginx OSS and Nginx Plus. Nginx Plus offers far more features than its open source equivalent and is an end-to-end platform for web applications.
Millions of developers use Nginx and Nginx Plus to deliver websites and applications including global giants such as Airbnb, Dropbox Netflix, and Uber.
Solutions offered by Nginx include:
Load balancing - Maximize the availability and reliability of a website and its applications and minimize downtime and lost revenue. Enjoy performance improvements and no performance limits.
Web server - businesses use Nginx to manage complexities associated with HTTP and make their apps more response and secure.
Web and mobile acceleration - boost the performance of websites and apps and provide customers with faster processes, increased conversions and boost revenue.
Application security - protect your business website and app from malicious traffic.
Mircoservices - agile approaches that promote flawless delivery and reliability of applications.
Move to Cloud - Nginx can help move websites and applications to the Cloud, whether it be a public or private cloud.
API gateway - track, protect and monetize API’s within applications using Nginx
Streaming media - deliver seamless content without delays using enhanced access controls, bandwidth management, and session persistence.
If your business is looking to use Nginx to achieve a flawless delivery of your applications, you may want to consider engaging an Nginx expert to integrate the technology with your website and applications.
An Nginx expert will be able to install, configure and maintain Nginx as well as be able to deploy load balancing, reverse proxying and caching for your system.
Platforms such as Freelancer.com offer a range of qualified and experienced developers who can help you use the Nginx platform for your website and content delivery.
Log onto Freelancer.com today, find a freelancer with Nginx experience and enjoy the peace of mind that your project is undertaken by an experienced freelancer dedicated to getting you the best results for your website or application.
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Nginx Developer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Nginx Developer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Nginx
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
74.7M
74.7M
Përdorues të regjistruar
23.9M
23.9M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

MERN Website Testing LearnDash Wix Windows 8 Firefox SAP Pay AWS Lambda BSD Fusion 360 COBOL WebRTC Cocoa Touch Retrieval-Augemented Generation Penetration Testing Computer Vision PICK Multivalue DB Microsoft Instagram API Metamask
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.