Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
Automotive Engineers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Automotive Engineer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Automotive Engineers

Avatariverified.svg
Attari Bros
Automotive Engineer
$25 për orë
4,8 (6669 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svg
Md Rakibul H.
Automotive Engineer
$20 për orë
4,9 (1808 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Pinky D.
Automotive Engineer
$15 për orë
4,9 (1461 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-four.svg
Proximate Solutions
Automotive Engineer
$25 për orë
4,9 (878 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Noel R.
Automotive Engineer
$15 për orë
4,8 (777 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Jyoti J.
Automotive Engineer
$20 për orë
4,9 (753 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-four.svg
Eplanet Soft
Automotive Engineer
₹35 për orë
4,8 (752 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-two.svg
Ahmed M.
Automotive Engineer
$100 për orë
4,9 (542 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Automotive Engineers
Klientët vlerësojnë Automotive Engineers
4.91 nga 5
from 23 567 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Automotive Engineer

Automotive experts specialise in automobile knowledge to provide consumers with information regarding a vehicle's particular features, function and defects with a current vehicle they may own or before purchasing. A select group of automotive experts are assigned to investigate accidents, especially those involving roll-overs or mechanical issues.  
Questions that a consumer may have regarding the safety, functionality, or reliability of a vehicle that is being considered for purchase may also be asked to a specialist automotive expert. Hiring an automotive expert eliminates the time it takes prospective buyers to research each vehicle and it's potential recalls, specifications, difference in features based on the model, and other pertinent information needed to make a sound decision.
Companies looking to purchase high quantities of vehicles intended for business purposes will be greatly benefited by the uncanny knowledge of an automotive expert. Equipped with a side-by-side comparison of prospective vehicles and their specifications will enable to the company to choose vehicles that are well suited for their intended purpose.
For example, a company seeking to purchase vehicles for their delivery services will be able to access information pertaining to the exact amount of cargo space of each potential vehicle has, accurate gas mileage, and at what odometer reading the vehicles should be replaced in order to prevent mechanical failure. Not having this precise information could lead to the company purchasing a vehicle that will not fit their needs; There may not be enough cargo room to fit the product they are meant to deliver, or worse, a delivery could fail to arrive to a customer's location due to a vehicle breaking down.
Another circumstance in which the assistance of an automotive expert would be extremely useful is in the unfortunate event that an accident has occurred. Perhaps the brake lines malfunctioned or the defroster suddenly stopped working, thus limiting the visibility of the driver. All of these circumstances are investigated, and reported to the car manufacture, as well as any relevant insurance companies to ensure that a claim is handled properly. There are an abundance of hypothetical situations in which an accident would need to be thoroughly investigated, researched, and an in-depth report submitted for.
Whether you're an individual looking to purchase a vehicle for personal use or a company searching for the perfect vehicle to meet business needs, Freelancer.com is a great place to find your next automotive expert. With multiple highly qualified individuals to choose from, and the option of posting your needs as a project for hire, it is the simplest route to finding the perfect person to assist you with your automotive needs.
If you’re looking for a solution for your automotive needs or if you are looking to trial a freelancer to see if they provide the levels of expertise you are looking for, using a platform such as Freelancer.com is a fantastic option.
Simply log onto the Freelancer.com website and search through a bank of talented freelancers who are willing and able to provide their services to you for your project.  Visit Freelancer.com today to find an automotive expert that meets your needs today.
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Automotive Engineer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Automotive Engineer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Automotive
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.6M
71.6M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Control Engineering Energy Modelling Internet of Things (IoT) Signal Processing Wireless Sensors and Gateways Materials Engineering Airfield Lighting Serial Peripheral Interface (SPI) Statistical Modeling Robotic Process Automation RADAR/LIDAR Rasch Analysis Construction Engineering Quantum Computing Digital Electronics Cellular Design Structural Engineering Rapid Prototyping Embedded Systems CATIA
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.