Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
Machine Learning Experts
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Machine Learning Expert më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Machine Learning Experts

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Narola Infotech
Machine Learning Expert
$15 për orë
4,6 (1981 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
DigitalArcanum
Machine Learning Expert
$25 për orë
4,9 (1963 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Faisal M.
Machine Learning Expert
$10 për orë
4,8 (1568 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgmonthly-level-four.svg
Minh P.
Machine Learning Expert
$25 për orë
5,0 (1421 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Cloud Web Labs
Machine Learning Expert
$30 për orë
4,9 (1317 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg
Antony W.
Machine Learning Expert
$15 për orë
4,8 (907 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg
Saira I.
Machine Learning Expert
$20 për orë
4,9 (877 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Zohaab I.
Machine Learning Expert
£20 për orë
4,8 (873 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Machine Learning Experts
Klientët vlerësojnë Machine Learning Experts
4.86 nga 5
from 84 727 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Machine Learning Expert

Machine learning is a field of computer science that has evolved from the study of pattern recognition and computational learning theory in AI. In a nutshell, the process involves giving computers the ability to learn without being programmed.
There are machine learning experts all around the world that are dedicated to this form of computer science. These experts use their skills to automate analytical model building and to develop insights into IT and data.
This process is in effect a type of artificial intelligence that is in demand by individuals looking to program and code complex software programs and solve complex technology problems.
Machine learning uses data to detect patterns and adjust programs accordingly. Facebook used machine learning to personalise each Facebook member’s feeds to suit their likes, dislikes and online behaviour. Using machine learning, Facebook News Feeds notices when members like and stop scrolling to read particular posts and feeds, behind the scenes all of this activity is noticed and is used to identify patterns and Facebook updates the feed automatically using machine learning.
Machine learning is a unique and important IT evolution and businesses are using the artificial intelligence of this process to learn from important data across all online platforms. Businesses use machine learning to find out what customers are saying about them on Twitter, Facebook as well as for fraud detection.
Machine learning can help businesses with supervised and unsupervised tasks. Supervised tasks involve the program being trained on a pre-determined set of examples which are then used to reach an outcome when given new data. Alternatively, unsupervised machine learning is when a program is given fresh data without any pre-defined data and the machine much then find its own patterns and relationships.
If you’re a business owner looking to tap into the benefits of machine learning, there are plenty of talented freelancers ready and willing to help you get the most from your online data.
Platforms such as Freelancer.com have a wide range of experienced and knowledgable developers who understand how to use machine learning to benefit business.
Machine learning is a powerful tool and is is constantly evolving to help solve enormous amounts of problems as well as providing companies with stacks of data that would ordinarily have been lost without the power of machine learning.
If you or your business is looking to engage the services of a machine learning expert, logging onto Freelancer.com is a fanastic way to gain access to some of the worlds most talented up and coming developers as well as some of the most knowledgable freelancers across the globe.
Simply choose your freelancer based on their knowledge base, experience, feedback and your budget and enjoy the benefits of freelance support when you need it.
Freelancer.com provides a world of opportunity for businesses looking to use machine learning to benefit their business. Log onto Freelancer.com today and view the extensive range of freelancers ready to work on your project.
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Machine Learning Expert

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Machine Learning Expert të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Machine Learning (ML)
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.7M
71.7M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Data Mining AutoCAD Sigrity Aircraft Structures Rapid Prototyping Encryption Materials Science Natural Language Processing Geology BeagleBone Black Quantum Virtual Assistant Solutions (Alexa, Google, Siri, Home Kit, Cortana) Power Redesign Yocto Apple Homekit WiFi Arduino Statistical Modeling Genetic Algorithms Verilog / VHDL
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.