Find Jobs
Hire Freelancers
Chat with Ava - Your AI Business Consultant
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes
Something went wrong while sending the conversation to your email. Please try again later.
You can only save your conversation once per hour. Please try again later.
Your conversation is too short. Keep chatting with Ava to enable saving.

Punëso ekspert
Arduino Engineers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Arduino Engineer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Arduino Engineers

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Dreamers Consulting LTD
Arduino Engineer
$30 për orë
4,9 (1612 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
KESHAV INFOTECH
Arduino Engineer
$8 për orë
4,9 (1230 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-two.svg
Sleiman S.
Arduino Engineer
$30 për orë
5,0 (552 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-two.svg
Ahmed M.
Arduino Engineer
$50 për orë
4,9 (522 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg
caciocode
Arduino Engineer
$50 për orë
4,9 (443 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Raja Ahmad Ayaz N.
Arduino Engineer
$40 për orë
5,0 (404 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
WebExert
Arduino Engineer
$40 për orë
4,9 (390 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgmonthly-level-four.svg
ExpertSoul
Arduino Engineer
$50 për orë
4,9 (375 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Arduino Engineers
Klientët vlerësojnë Arduino Engineers
4.81 nga 5
from 31 414 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Arduino Engineer

Need help with an Arduino project? Do you need assistance with Arduino code? Online Arduino help is available at Freelancer.com! Stop banging your head against the wall. Get help with your Arduino project today!
What is Arduino exactly? For those of you that are unfamiliar with the term, Arduino refers to the technology company that produces open source hardware and software. The company’s products are often referred to by the same name. The premise of Arduino is that users purchase and program microcontrollers that can be used to control physical devices.
The successful completion of an Arduino project requires a working knowledge of C and C++ as well as a basic understanding of electronics. Does that sound like something you would be comfortable working on?
As an industry outsider unfamiliar with Arduino, the learning curve may seem steep and lead to significant frustration as well as setbacks preventing the final completion of your Arduino project. The simple solution to this issue: hire an Arduino expert.
Freelancer.com is the perfect place to crowdsource your online Arduino help. The incredible web development talent found on Freelancer.com will make your Arduino sparkle and shine, showing off all of the incredible potential that Arduino projects have to offer. An Arduino may be small, but it has so much to offer. Don’t leave anything on the table!
A public project is another great way to get your project started on Freelancer. Write a detailed description of your project outlining your objectives and expectations and wait for the competitive bids to roll in! Posting a public project on Freelancer is free and a great way to get your feet wet in the world of online Arduino work. A public project would be a great way to get some custom code written for your Arduino as well.
If you have a specific set of skills or experience you’re looking for in a freelancer, give the Freelancer Directory a try. Using the directory, you can search for a freelancer using a number of criteria to filter through the thousands of talented Arduino experts available for hire on Freelancer. Once you find a freelancer that you are interested in, take a look at their profile. Browse through their portfolios and reviews to help you make your final decision. Once you decide, you can even make the freelancer an offer directly from their profile!
Still having trouble deciding on the perfect freelancer for your Arduino task? We understand. There’s a lot of great freelancers out there! Thankfully, the Preferred Freelancer Program has identified the top Arduino freelancers on the site and made them available to you via our Talent Recruiters. These recruiters will contact the site’s top talent and ask them to consider placing a bid on your project. Instantly gain access to competitive bids from the site’s top talent and get advice from our helpful recruiters. They’re sure to make your next project a huge success!
Freelancer.com has made finding an Arduino expert easier than ever, so don’t wait! Hire an Arduino expert on Freelancer today!
 
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Arduino Engineer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Arduino Engineer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Arduino
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
72.7M
72.7M
Përdorues të regjistruar
23.7M
23.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Civil Engineering Product End of Life (EOL) Linear Programming Semiconductor Product Management Cloud Service Physics Microstation Aerospace Engineering Schematic Review Waterproof Design (IP68) HALT/HASS Testing Battery Charging and Batteries Generative AI Airfield Lighting Zigbee Accelerator Physics Acoustical Engineering Analog Motor Control
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.