Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
Mechatronics Engineers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Mechatronics Engineer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon
Ikona e aftësisë

Çfarë është Mechatronics?

Mechatronics is a multi-disciplinary field that applies principles of mechanical, electrical and computer engineering to realize intelligent systems that can sense and respond to their environment. Mechatronics applications are found everywhere in nearly every industry—from consumer electronics, medical devices and manufacturing assembly lines, to industrial automation systems and unmanned vehicles.
Ikona e përshkrimit të aftësisë

Punësoni a Mechatronics Engineer

Discover outstanding Mechatronics Engineers on Freelancer.com to craft, trial, and sustain cutting-edge robotic systems. Our adept experts specialize in robotics, hydraulics, pneumatics and other automation technologies - all guaranteed to satisfy any need. With a wide range of experienced professionals available, you can rest assured your project will be in good hands!

Punëso Mechatronics Engineers

Avatari
Faisal M.
Mechatronics Engineer
$10 për orë
4,8 (1567 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Muhammad A.
Mechatronics Engineer
$8 për orë
4,8 (806 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Mohamed Sadek
Mechatronics Engineer
$50 për orë
5,0 (402 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Aisha M.
Mechatronics Engineer
$19 për orë
4,9 (361 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Waseem S.
Mechatronics Engineer
$5 për orë
5,0 (352 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg
Live Experts ®
Mechatronics Engineer
$50 për orë
4,9 (334 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Shane C.
Mechatronics Engineer
$20 për orë
5,0 (334 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg
Muhammad B.
Mechatronics Engineer
$16 për orë
5,0 (294 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Mechatronics Engineers
Klientët vlerësojnë Mechatronics Engineers
4.83 nga 5
from 13 104 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Mechatronics Engineer

Technology has made rapid strides in recent times and has achieved some amazing feats which we could have only been dreamt of, even a few years back. Now many things that were the subject matter of sci-fi novels have become a reality and we have gotten, so used to these technologies that we often forget how marvellous they really are.
Some of these high-end developments include embedded systems, sensors and actuators. These developments have been made by a multidisciplinary field of engineering known as Mechatronics. It combines mechanics, electronics and computing technology to come up with both simple and complex systems that often have a huge impact on our lives. As days pass by, we are looking at creation of even more advanced electronic gadgets, safety equipment, and automating various manual tasks that humans presently do. All these things will be achieved through Mechatronics.
Mechatronics is indispensable for many modern enterprises and projects. So, if you run one of these enterprises, then it is likely that you would be looking for a Mechatronics engineer to run your projects. Being an interdisciplinary and complex field, finding a highly skilled Mechatronics engineer might not always be very easy for you. They might not be available in your area, or they might even be too costly to hire on a permanent-basis. 
An attractive alternative for you would be to hire freelance Mechatronics engineers. You can hire a freelancer irrespective of where you are located in this world.
Wondering how to get access to these expert freelancers? It is easier than you think. Freelancer.com houses the largest population of top freelancers, and with its many functionalities and safety features, it's the platform of choice for millions.  
So how do you get started? Simply log-in and post a project for FREE. If you have the time, you can also search for freelancers and browse through their profiles. Once you post a project, the bids will start flowing in almost instantly. Go through the freelancer’s profiles and check factors like repeat hire rates, rating of the freelancer and previous comments to understand the quality of the freelancer. You can interact with as many freelancers as you want through the chat system to understand who will best fit your requirements. Work on your project starts as soon as you decide on a freelancer.
Do you have an urgent requirement? Don’t worry. When you post the project, simply choose ‘urgent’ as one of the criteria. You get to skip the admin queue and your project gets listed immediately. A faster response from freelancers ensures that your project kickstarts within 24 hours.
Don’t worry about payment, Freelancer.com has that taken care of too. All payment that goes through the website is fully secured and payment is made only when you are 100% satisfied with the work done by them.
Give your project the Freelancer.com advantage. Post a project and see your mechatronics project come to life. Don’t wait for tomorrow. Start today! 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Mechatronics Engineer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Mechatronics Engineer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Mechatronics
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.7M
71.7M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Component Engineering Remote Sensing Estimation Systems Engineering WiFi Mechanical Engineering Petroleum Engineering Apple Homekit Battery Charging and Batteries Data Science Physics Scientific Computing Project Scheduling Wireless MATLAB Smart Phone/Tablet Apps Machine Learning (ML) Midjourney Continuous Integration Zigbee
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.