Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
Virtual Worlds Experts
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Virtual Worlds Expert më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Virtual Worlds Experts

Avatari
IvanWOW
Virtual Worlds Expert
$25 për orë
4,9 (359 punë)
Shihni Profilin
Avatari
SQUARE PIXEL
Virtual Worlds Expert
$25 për orë
4,9 (273 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg
Chukwudi M.
Virtual Worlds Expert
$40 për orë
5,0 (268 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgmonthly-level-two.svg
FreelancerLatino
Virtual Worlds Expert
$35 për orë
5,0 (223 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
AIS Technolabs Pvt Ltd
Virtual Worlds Expert
$25 për orë
4,8 (160 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Rahul Singh B.
Virtual Worlds Expert
$40 për orë
4,9 (142 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Inderdeep S.
Virtual Worlds Expert
₹35 për orë
5,0 (79 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-two.svg
Reza R.
Virtual Worlds Expert
$100 për orë
5,0 (66 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Virtual Worlds Experts
Klientët vlerësojnë Virtual Worlds Experts
4.98 nga 5
from 2 050 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Virtual Worlds Expert

Have you ever felt like walking on the moon or travelling in a spaceship, all while sitting at your home? As crazy as it may sound, all this and more is now possible with the help of a technology called virtual reality, which creates a highly realistic imaginary 3-D world around the user through special audio-visual and sensory techniques. It is rendered with the help of wearable gadgets like special headset, glasses, stereoscopic display and high-end headphones. All these can create an experience that is so strong that you will forget for a moment that it is a make-believe world. You can move around, play games, and basically do anything you want, all virtually.
After years of development, the technology has become more robust and realistic than ever. Already various games and gadgets featuring virtual reality have been introduced in the market by some companies, and it is only a matter of time before we see this technology becoming ubiquitous and a part of our daily life.
Recognizing the promise that it holds for the future, many companies are entering into the business of creating virtual worlds. If you want your company to be one of them, then you will need to immediately hire virtual world experts. The virtual worlds experts are well versed with the latest developments in this area and can help you to set up a business and come up with cutting-edge products focused on virtual reality.
Are you wondering where you can hire these experts? Your concern is very valid, as finding a virtual world expert is not going to be a cakewalk if you restrict your search to your local area. However, that should not hold you back from getting into this business. There is another very easy way of finding them.
You can simply log onto Freelancer.com, a premium online marketplace for employers and freelancers globally. With a respectable membership of over 19 million users, Freelancer.com has some of the best freelance virtual world experts registered with it. You can choose one of them and kick-start your next virtual reality project.
Hiring experts on Freelancer.com is surprisingly easy. All you need to do is post a project (for free)!. Just sit back and relax and see the Freelancer.com system take over from here. Once the freelance virtual world experts notice your posting, they will start bidding on it. You can choose the virtual world expert who you think is the best amongst the bidders - be sure to look at their profile for their rating, and any feedback left by previous employers. If you're not sure who to look for, look toward our Recruiters who can help you find the perfect freelancer for YOU.
You're in control. Only pay your chosen freelancer after you are 100% satisfied with the work that has been done.
Start today! Post a project on Freelancer.com and choose a virtual world expert to give your project wings to fly.
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Virtual Worlds Expert

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Virtual Worlds Expert të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Virtual Worlds
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.6M
71.6M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Revit Amazon CloudFormation Pascal Phoenix GIMP Telegram API Python Aspen HYSYS Hive Svelte User Story Writing Adobe Captivate Adobe Acrobat Zoho CRM Non-fungible Tokens (NFT) PEGA PRPC Dart NoSQL Xara Agile Development
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.