Find Jobs
Hire Freelancers

Punëso ekspert
Web Searchers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Web Searcher më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Web Searchers

Avatariverified.svg
Rajat C.
Web Searcher
$35 për orë
4,9 (3221 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Smartinfosys
Web Searcher
$21 për orë
4,8 (2058 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-two.svg
Experienced Researcher
Web Searcher
$15 për orë
4,8 (1966 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgannual-level-three.svg
Rehan Z.
Web Searcher
$32 për orë
5,0 (1926 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Rakibul H.
Web Searcher
$20 për orë
4,9 (1792 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Jewel K.
Web Searcher
$7 për orë
4,9 (1756 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Deepak K.
Web Searcher
$15 për orë
4,9 (1727 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Murat K.
Web Searcher
$45 për orë
5,0 (1669 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Web Searchers
Klientët vlerësojnë Web Searchers
4.89 nga 5
from 286 686 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Web Searcher

Conducting good research requires a lot of work, and web search is the way of collecting information and knowledge in order to write research papers. If you don't have time for web search, you've come to the right place. Wait no longer and hire professional, talented, and expert freelancers ready to help you in finding the data you need and deliver organized and quality work.
Freelancer gives you access to thousands of professional web search freelancers worldwide ready to help you with:
Data entry Web Search
Web Search Engine
Google Web Search
Excel Web Search
Web search projects start at $30 with the average project completing for $200 depending on the size and nature of your work. Start by posting your web search job today and find web search experts on Freelancer.
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Web Searcher

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Web Searcher të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Web Search
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
70.2M
70.2M
Përdorues të regjistruar
23.2M
23.2M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Microsoft Office Transcription Database Design PostgreSQL Administration BPO Data Extraction Relational Databases Data Delivery Desktop Support Telegram Moderation ABBYY FineReader Chat Operation Contact Center Services Qualitative Research Google Spreadsheets Data Cleansing Procurement Order Processing Customer Support Telephone Handling
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.