Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
Resume Writers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Resume Writer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Resume Writers

Avatariverified.svg Attari Bros
Resume Writer
$25 për orë
4,8 (6476 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Seabit Media
Resume Writer
$30 për orë
4,9 (5624 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg flyerEXPERT
Resume Writer
$15 për orë
4,9 (3581 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg ITYPE Designs
Resume Writer
₹30 për orë
5,0 (2832 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg Worldtranslator
Resume Writer
$30 për orë
4,9 (2704 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgannual-level-four.svg Sahil K.
Resume Writer
$20 për orë
4,9 (2419 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-two.svg Kalidas S.
Resume Writer
$10 për orë
4,9 (2099 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-four.svg All solutions
Resume Writer
$10 për orë
4,8 (1887 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Resume Writers
Klientët vlerësojnë Resume Writers
4.86 nga 5
from 147 022 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Resume Writer

Your resume can make or break your career prospects. When you apply for a job, a potential employer reviews your resume for a potential offer for an interview.  No matter how qualified you are for a job, if your resume is not well written and professionally presented,  this will detrimentally affect your chances of progressing to the next stage.
A well-written resume will highlight your major accomplishments perfectly and at the same time call attention to those small but crucial details that could impress a prospective employer who is looking to hire you.
You may be highly qualified in your particular field but if you cannot put across your career highlights and achievements in a way that attracts attention and impresses the reader, then your resume will have failed in its purpose.
If you find yourself struggling to create your resume, it may be worth a small investment to hire an experienced resume writer who knows how to reflect your credentials in the best manner possible.
Here’s how it will work when you hire a resume expert:
Provide the writer with relevant personal details such as correct name and age.Provide the writer with details of your educational qualifications and work experience to date. Include a section of what your responsibilities were in each job and the highlights of what you achieved during that time.Provide the writer with details of your extracurricular accomplishments, especially those that are relevant to the position you are applying for.The writer will formulate all of the information provided in such a way as to create a resume that is impressive and catches the eye of the hiring manager.Professional resume writers have great command over English so they will ensure that there are no spelling mistakes or grammatical errors in your resume.
They also have years of experience and knowledge when it comes to putting together a good resume that will get noticed. This means that they know what information should be included and what should be left out. This includes putting in the necessary keywords for automated systems that scan through resumes.
Your resume will be formatted to meet the current industry standards for your field of work. An experienced resume writer can also help you write a cover letter that supplements the resume.
If you are looking for such a resume writing expert, the best place to start your search is on Freelancer.com. Here you will find a vast pool of freelance resume professionals, some of whom specialize even further in writing resumes for individuals aspiring to work in specific industries.
Look around and go through their profiles so you can choose the best person to help you build the strong resume for your field. There are several different ways for you to discuss your requirements with the selected writer to ensure that they are on the same page as you.
A well-written resume can work wonders for your career and it all starts with finding the right resume writing expert. Create an account on Freelancer.com to create an impressive resume that highlights your potential to prospective employers. Post a project on Freelancer.com today.
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Resume Writer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Resume Writer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Resumes
Shkrimi.
Zbulo më shumë
Shkrimi.
$10 USD për 1 ditë.
Redaktim.
Zbulo më shumë
Redaktim.
$50 USD për 1 ditë.
Artikull.
Zbulo më shumë
Artikull.
$26 USD për 1 ditë.
Shkrimi.
Zbulo më shumë
Shkrimi.
$27 USD për 7 ditë.
Shkrimi.
Zbulo më shumë
Shkrimi.
$20 USD për 5 ditë.
Shkrimi.
Zbulo më shumë
Shkrimi.
$350 USD për 7 ditë.
Shkrimi.
Zbulo më shumë
Shkrimi.
$350 USD për 5 ditë.
Shkrimi.
Zbulo më shumë
Shkrimi.
$300 USD për 5 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
66.9M
66.9M
Përdorues të regjistruar
22.7M
22.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Business Plan Writing Press Releases White Paper Copywriting Book Review Blog Writing Test Plan Writing Cover Letter SEO Writing Screenwriting Short Stories Content Creation Survey Research Journalism Writing Business Writing Scientific Writing Speech Writing Creative Writing Copy Typing
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.